رد کردن لینک ها

اشتراک گذاری

خانه هوشمند سفارشی داشته باشید …

در این مقاله به بیان مزایا و چگونگی استفاده از خانه هوشمند سفارشی می پردازیم. چنانچه با خانه هوشمند آشنایی ندارید، پیشنهاد می کنم ابتدا مقاله “همه آنچه باید در مورد خانه هوشمند بدانید” را مطالعه کنید.

کلیه عملیات کنترلی در خانه هوشمند به صورت سفارشی انجام می شود. با انتخاب کاربر انواع تجهیزات الکتریکی و روشنایی به سیستم خانه هوشمند متصل می شوند.

علاوه بر این کاربر قادر خواهد عملیات مورد نظر را به صورت موردی (برای یک وسیله) و یا به صورت کلی (با تعریف سناریوها) انجام دهد.

قابلیت های یاد شده در اغلب سیستم های خانه هوشمند قابل دسترس است. اما سوال اینجاست: منظور از خانه هوشمند سفارشی چیست؟

برای یافتن پاسخ این سوال با ما همراه باشید.

خانه هوشمند سفارشی چیست؟

منظور از خانه هوشمند سفارشی، خانه هوشمندی است که تجهیزات آن سفارشی سازی شده باشند. ختجهیزات خانه هوشمند سفارشی به شما امکان می دهند تا انتخابی متناسب با دکوراسیون داخلی خود داشته باشید و زیبایی محیط مورد نظرتان را دو چندان کنید.

بخش های مختلف خانه هوشمند سفارشی را می توان به صورت مستقل مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

کلید لمسی هوشمند کنترل روشنایی

کلیدهای لمسی هوشمند کنترل روشنایی را می توان به عنوان مهمترین بخش خانه هوشمند سفارشی معرفی کرد. کلیدهای لمسی بخشی از سیستم خانه هوشمند هستند که تاثیر مستقیمی در دکوراسیون داخلی و زیبایی محیط دارند.

این کلیدها ظاهری زیبا و چشم نواز دارند و در کنار کارایی بالا و اتصال سیستم روشنایی به نرم افزار کاربردی تلفن همراه خانه هوشمند، ظاهری چشم نواز به دکوراسیون داخلی شما می بخشند.

با وجود زیبایی کلیدهای هوشمند لمسی، تعداد انتخاب محدودی در دسترس کاربران است. این کلیدها در چند رنگ محدود تولید و به بازر عرضه می شوند.

اما خبر خوب این است که شرکت گلدوِر اقدام به تولید کلید لمسی هوشمند با طراحی سفارشی کرده است. بر این اساس شما قادر خواهید کلید لمسی هوشمند با طراحی مورد نظر خود و متناسب با دکوراسیون داخلی محیط را سفارش دهید.

با این وجود دیگر هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد و شما می توانید خانه هوشمند سفارشی خود را طراحی کنید. ما آن را برای شما می سازیم …

پریز هوشمند

بخش دگیر خانه هوشمند که به دلیل در معرض دید بودن، اثر مستقیمی در زیبایی دکوراسیون داخلی شما دارد، پریزها هستند.

قبلا در مقاله ” آشنایی با پریزهای هوشمند” بیان کردیم که به طور کلی پریزهای هوشمند در دونوع قابل حمل و ثابت طراحی می شوند.

پریزهای قابل حمل را می توان به راحتی از پریزس به پریز دیگر منتقل کرد. اما این پریزها دو عیب اساسی دارند. اول اینکه روکار هستند و یک تجهیز اضافی بر روی پریز قرار می گیرد و دوم اینکه تنوع تولید آن ها کم است و کاربر به ناچار باید از مدل های موجود در بازار استفاده کند.

مزیت پریز هوشمند توکار نسبت به انواع روکار آن در امکان نصب در پشت انواع پریز است. در این صورت برای کاربر محدودیتی در استفاده از پریز هوشمند با طراحی مورد نظر وجود ندارد.

کاربر می تواند پریز سنتی با طراحی مورد نظر خود را انتخاب و با نصب یک ماژول عملگر هوشمند آن را به پریز هوشمند تبدیل کند.

علاوه بر این شرکت گلدوِر اقدام به تولید قاب پریز متناسب با کلیدهای لمسی هوشمند کرده است. با استفاده از این پریزها در کنار کلیدهای لمسی هوشمند، خانه هوشمند سفارشی خود را بسازید.

در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل، کارشناسان ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند.

بازگشت به بالای صفحه