خانه هوشمند سفارشی داشته باشید …

شاید شما هم از آن دسته افراد باشید که دوست دارند خانه هوشمند سفارشی داشته باشند. در این صورت خواندن این مقاله می تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند

داشتن خانه هوشمند سفارشی می تواند برای همه ما جذابیت بالایی داشته باشد. حتی فناوری های دیگری را نیز اگر بتوانیم به صورت سفارشی سازی شده تهیه می کنیم. دلیل این موضوع تطابق آن با سلیقه و نیاز ماست. با توجه به اینکه هدف از خرید رفع نیازهای ماست، طبیعی است که به دنبال رفع نیازهایمان به صورت دلخواه باشیم.

اگر با خانه هوشمند آشنایی ندارید، پیشنهاد می کنم ابتدا مقاله “همه چیز درباره ی خانه هوشمند” را مطالعه کنید. هدف از بکارگیری خانه هوشمند انجام عملیات کنترلی به صورت سفارشی و دلخواه است. شما انتخاب می کند کدام تجهیزات الکتریکی و مکانیکی به سیستم هوشمند متصل شوند.

علاوه بر این عملیات مورد نظر خود را به صورت موردی (برای یک وسیله) و یا به صورت کلی (با تعریف سناریوها) برنامه ریزی می کنید. این قابلیت ها در اغلب سیستم های خانه هوشمند قابل ارائه است.

پس منظور از خانه هوشمند سفارشی چیست؟ برای یافتن پاسخ این سوال با ما همراه باشید.

خانه هوشمند سفارشی چیست؟

خانه هوشمند سفارشی، یک خانه هوشمند است که تجهیزات آن سفارشی سازی شده باشند. سفارشی سازی تجهیزات به شما امکان می دهد تا انتخابی متناسب با سلیقه و دکوراسیون داخلی خود داشته باشید. با این انتخاب زیبایی محیط مورد نظرتان را به شکلی که دوست دارید رقم می زنید.

در یک خانه هوشمند تجهیزات متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. امکانات مورد نیاز کاربر، برند محصولات هوشمند سازی ساختمان، بودجه هوشمند سازی و … عوامل اثر گذار بر انتخاب تجهیزات هستند. برخی از تجهیزات از قبیل رله هوشمند در داخل تابلو برق یا در پشت پریزها نصب می شوند.

با توجه به در معرض دید نبودن این تجهیزات، سفارشی سازی ظاهر آن ها غیر ضروری است. بخش هایی از خانه هوشمند سفارشی که در معرض دید قرار دارند و تلاش میی شود ظاهری مناسبی داشته باشند، کلیدهای هوشمند و پریزها هستند.

 کنترل هوشمند روشنایی

کلید لمسی هوشمند کنترل روشنایی را می توان به عنوان مهمترین بخش خانه هوشمند سفارشی معرفی کرد. با توجه به موقعیت نصب کلیدها بر روی دیوارها، این تجهیزات بیشتر از هر بخش دیگر خانه هوشمند در معرض دیده شدن هستند.

این کلیدها در کنار کارایی بالا و اتصال سیستم روشنایی به نرم افزار کاربردی خانه هوشمند، ظاهری چشم نواز به دکوراسیون داخلی شما می بخشند.

با وجود زیبایی کلیدهای هوشمند لمسی، انتخاب های محدودی در دسترس کاربران است. این کلیدها در چند رنگ محدود تولید و به بازر عرضه می شوند.

اما خبر خوب این است که شرکت گلدوِر اقدام به تولید کلید لمسی هوشمند با طراحی سفارشی کرده است. شما می توانید کلید لمسی هوشمند با طراحی مورد نظر خود و متناسب با دکوراسیون داخلی محیط را سفارش دهید. طرح مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید و کلیدهای سفارشی سازی شده خود را از ما تحویل بگیرید.

خانه هوشمند سفارشی

با استفاده از این کلیدها خانه هوشمند سفارشی خود را طراحی کنید. ما آن را برای شما می سازیم …

پریز هوشمند

بخش دیگر خانه هوشمند که به دلیل در معرض دید بودن، اثر مستقیمی در زیبایی دکوراسیون داخلی شما دارد، پریزها هستند. در مقاله ” همه چیز درباره ی پریزهای هوشمند” بیان کردیم که به طور کلی پریزهای هوشمند در دو نوع قابل حمل و ثابت طراحی می شوند.

پریزهای قابل حمل را می توان به راحتی از جایی به جای دیگر منتقل کرد. اما این پریزها دو عیب اساسی دارند. اول اینکه روکار هستند و یک تجهیز اضافی بر روی پریز قرار می گیرد و دوم اینکه تنوع تولید آن ها کم است و کاربر به ناچار باید از مدل های موجود در بازار استفاده کند.

مزیت پریز هوشمند توکار نسبت به انواع روکار، امکان نصب در پشت انواع پریز است. در این صورت برای کاربر محدودیتی در استفاده از پریز هوشمند با طراحی مورد نظر وجود ندارد. کاربر می تواند پریز سنتی با طراحی مورد نظر خود را انتخاب و با نصب یک ماژول عملگر هوشمند آن را به پریز هوشمند تبدیل کند.

خانه هوشمند گلدوِر قاب پریز متناسب با کلیدهای لمسی هوشمند را نیز برای شما تولید می کند. با استفاده از این پریزها در کنار کلیدهای لمسی هوشمند، خانه هوشمند سفارشی خود را بسازید.

برای ثبت سفارش خانه هوشمند سفارشی خود همین امروز با ما تماس بگیرید …