en -us

کلید لمسی ریموتی گلدور

کلید لمسی ریموتی از جمله محصولات جدید خانه هوشمند گلدور است. این کلیدها علاوه بر زیبایی و دیگر قابلیت های کلید لمسی، از طریق ریموت نیز قابل کنترل هستند. با خرید کلید لمسیی ریموتی از مزایای کلید لمسی و کنترل از راه دور همزمان بهره مند می شوید. با انتخاب این کلید شما با یک تیر دو نشان می زنید. با من همراه باشید تا ویژگی های این کلید فوق العاده را بررسی کنیم.

 • رویه کریستال ضد خش

در کلید لمسی ریموتی گلدور از کریستال ضد خش حرارت دیده به عنوان رویه کلید استفاده شده است. انتخاب کریستال برای رویه کلید به دلیل زیبایی بیشتر و طول عمر بالاتر آن است. بک لایت نوری آیکون ها در قاب رویه کریستال این کلید را به یک اثر هنری زیبا در دکوراسیون داخلی شما تبدیل می کند.

 • رنگ رویه را شما انتخاب کنید

جهت احترام به حق انتخاب مصرف کنندگان گرامی، کلید لمسی ریموتی گلدور در رنگ های متنوع عرضه می شود. رنگ های مشکی، سفید و بژ برای اینم کلید در نظر گرفته شده است. با توجه به تم دکوراسیون داخلی و سلیقه خود، رنگ مناسب را انتخاب کنید.

 • تنوع رنگ کلیدهای لمسی گلدور

  کلید لمسی ریموتی گلدور با تعدا پل متنوع

تنوع در تعداد پل کلید دست شما را در انتخاب باز می گذارد. افزایش تعداد پل های کلید به معنای کاهش هزینه به ازای هر خط روشنایی است. قبل از اقدام به خرید کلید لمسی ریموتی، سرخط های روشنایی را تا حد امکان تجمیع کنید. این کار سبب کاهش هزینه خرید شما خواهد شد. شرکت خانه هوشمند گلدور کلیدهای ریموتی را در انواع یک پل، دو پل، سه پل، چهار پل، شش پل و هشت پل عرضه می کند.

علاوه بر این کلیدهای کولر آبی، پرده برقی و کلید تبدیل ریموتی نیز تولید و به بازار عرضه شده است.

 • حساسیت تاچ تنظیم شده

از جمله چالش های کاربران در استفاده از کلید لمسی، حساسیت تاچ کلید است. تنظیم نامناسب حساسیت می تواند سبب عملکرد نادرست کلید شود. حساسیت کم به معنای عدم دریافت درست فرمان ها و حساسیت بالا به معنای نویز پذیری و تغییر وضعیت ناخواسته است. حساسیت تاچ کلید لمسی ریموتی گلدور با توجه به ضخامت رویه کلید و به صورت دقیق تنظیم شده است.

 • نصب و راه اندازی آسان کلید لمسی ریموتی گلدور

کلید لمسی ریموتی گلدور در انواع قوطی کلید به راحتی نصب می شود. کافی است کلید سنتی خود را باز کنید. سپس سیم ها را به ترمینال های مشخص شده در پشت کلید متصل کنید. اکنون کلید را به کمک پیچ های موجود بر روی قوطی کلید ثابت کنید. در مرحله آخر رویه کلید را نصب کنید. از زیبایی و تکنولوژی در کنار هم لذت ببرید.

 • کنترل از طریق انواع ریموت 433 مگاهرتز

کلید لمسی ریموتی گلدور را می توانید با انواع ریموت های کد لرن 433 مگاهرتز کنترل کنید. هماهنگ کردن هر پل کلید با ریموت تنها 30 ثانیه زمان لازم دارد. آیکونی که قصد معرفی آن به ریموت دارید را لمس کنید تا به حالت چشمک زن درآید. سپس دکمه مورد نظر را روی ریموت فشار دهید. کلید شما به ریموت معرفی شد. کافی است این کار را برای همه پل های کلید انجام دهید.

 • رله های پرقدرت در خروجی

اصلی ترین محدودیت کلیدهای لمسی، جریان قابل تحمل رله هاست. در طراحی کلید لمسی ریموتی گلدور از رله های پرقدرت 6 آمپری استفاده شده است. این رله ها خیال شما را از استفاده بی دردسر در دراز مدت راحت می کنند. علاوه بر این اگر مصرف کننده های شما جریانی بیشتر از این مصرف می کنند، می توانید از کلیدهای توان بالا (High power) استفاده کنید. این کلیدها از رله های 16 آمپری بهره می برند.

 • کلید لمسی ریموتی گلدور با قابلیت سفارشی سازی

کلیه محصولات خانه هوشمند گلدور از جمله کلید لمسی ریموتی را می توانید به سلیقه خود سفارشی سازی کنید. سفارشی سازی رنگ رویه کلید، آیکون ها و حتی تولید کلید با طرح مورد نظر شما امکانپذیر است. جهت ثبت تولید سفارشی محصول با ما تماس بگیرید.

کلید لمسی ریموتی گلدور با طراحی سفارشی

 • کلید لمسی ریموتی گلدوِر چه استانداردهایی دارد؟

 

 • استاندارد بین المللی IEC(International Electrotechnical Commission)

این موسسه بین المللی در زمینه تدوین کلیه استانداردهای مرتبط با الکترونیک، الکتریسیته، انتقال نیرو و … فعالیت می کند. کلید لمسی تولید شده در شرکت طراحان فناوری گلدوِر دارای استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی تجهیزات وایرلس IEC هستند. براساس این استاندارد، کلید لمسی تولیدی گلدوِر از سایر تجهیزات نویز نمی گیرند و علاوه بر این، برای سایر تجهیزات نویز مخرب ایجاد نمی کنند. بنابراین احتمال تداخل در کارکرد این کلید با تجهیزات وایرلس به حداقل ممکن رسیده است.

 • استاندارد CE

محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند،  از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گرفته و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود. محصولاتی که موفق به کسب نشان CE می شوند مجوز فروش در کشور های اتحادیه اروپا را در کنار سایر محصولات بومی خواهند داشت. کلید لمسی گلدوِر این استاندارد را پاس کرده است.

 • گلدوِر دوستدار محیط زیست

کلیه قطعات الکترونیکی استفاده شده در تولید محصولات گلدوِر دارای استاندارد زیست محیطی Restriction of Hazardous Substances (RoHS) هستند.