en -us

کلید لمسی هوشمند وای فای

 • رویه کریستال گرمادیده ماشینکاری شده
 • ارتباط با اینترنت بدون نیاز به دستگاه مرکزی
 • ارتباط وایرلس با اینترنت، بدون نیاز به تغییر سیم کشی
 • کلید سناریوی ALL جهت کنترل همزمان همه سرخط ها
 • تنوع رنگ و قابلیت سفارشی سازی رنگ و آیکون
 • بک لایت نوری دو رنگ جهت زیبایی و دیده شدن بهتر در تاریکی
 • 10 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش
 • قابل نصب در انواع قوطی کلید

کلید لمسی هوشمند وای فای چیست؟

کلید لمسی هوشمند امکان کنترل تجهیزات روشنایی از طریق اپلیکیشن موبایل را به شما می دهد. جهت کنترل روشنایی با موبایل از بیرون خانه لازم است ارتباط کلیدها با اینترنت برقرار شود.

در نسخه های قدیمی یک دستگاه کنترل مرکزی وظیفه اتصال کلیدها به اینترنت را بر عهده داشت. اما کلید لمسی هوشمند وای فای بدون نیاز به دستگاه جانبی به اینترنت متصل می شود. ارتباط این کلیدها با اینترنت و موبایل از طریق امواج وای فای برقرار می شود. به راحتی می توانید این کلیدها را جایگزین کلیدهای سنتی کنید و از زندگی به سبک مدرن لذت ببرید.

چرا کلید هوشمند مستقل

از آنجا که اتصال کلید لمسی هوشمند وای فای به اینترنت بدون واسطه است، به این کلیدها مستقل گفته می شود. در مقایسه با سایر کلیدهای هوشمند می توان برای کلیدهای مستقل مزایایی قائل بود که عبارتند از:

نصب و راه اندازی آسان و بدون دردسر

 عموما نصب و راه اندازی سیستم های هوشمند نیاز به دانش تخصصی دارد. اگرچه برخی برندها محصولاتی تولید می کنند که نصب و راه اندازی راحت تری دارند.

کلید هوشمند مستقل نصب و راه اندازی بسیار راحتی دارد. کافی است سیم ها را به ترمینال های پشت کلید وصل کنید. پس از وصل برق و روشن کردن وای فای گوشی، وارد اپلیکیشن خانه هوشمند شوید. افزودن نود جدید را بزنید و پس از پیدا شدن کلید آن را تایید کنید. از این پس به راحتی به کمک موبایل می توانید کلید را کنترل کنید.

عدم نیاز به دستگاه واسط و صرفه جویی در هزینه ها

نسل قدیم کلیدهای هوشمند برای اتصال به اینترنت از یک دستگاه واسط استفاده می کردند. با استفاده از کلید لمسی هوشمند وای فای دیگر نیازی به دستگاه واسط نخواهید داشت. با حذف دستگاه واسط از سیستم خانه هوشمند، در هزینه های شما صرفه جویی می شود.

به ویژه اگر قصد هوشمندسازی پروژه های کوچکتر را داشته باشید این عدد بیشتر به چشم می آید. علاوه براین در سیستم های سنتی با از کارافتادن دستگاه واسط، کل سیستم غیرفعال می شود. در سیستم های جدید از کارافتادن یک نود هیچ تاثیری بر روی سایر نودها ندارد.

توسعه پذیری بی نهایت

استفاده از کلید لمسی هوشمند وای فای هیچ محدودیتی را برای شما ایجاد نمی کند. علاوه بر کلید، سایر نودهای وای فای مانند رله و سنسورهای هوشمند را نیز می توانید به سیستم خود اضافه کنید. محدودیت تعداد نودها در سیستم را ظرفیت مودم شما تعیین می کند. با استفاده از مودم هایی که امکان اتصال به تعداد نود بیشتری دارند، این محدودیت را می توانید برطرف کنید.

ویژگی های منحصر به فرد کلید لمسی هوشمند وای فای گلدور

همه انواع کلید هوشمند مستقل قابلیت های بالا را دارند. کلید هوشمند وای فای گلدور ویژگی های منحصر به فردی دارد که خیال شما را از یک انتخاب مطمئن راحت می کند. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:کلید لمسی هوشمند وای فای با طراحی سفارشی

امکان تولید سفارشی با رنگ و طرح دلخواه

شکی نیست که کلید لمسی می تواند به عنوان یک المان جذاب در دکوراسیون داخلی شما نقش ایفا کند. کلید لمسی هوشمند وای فای در رنگ های متنوع توسط تولیدکنندگان مختلف روانه بازار شده است. با این وجود استفاده از کلید لمسی با طراحی سفارشی گزینه بسیار جذابی است. ما در شرکت خانه هوشمند گلدور قادریم محصولاتمان را برای شما سفارشی سازی کنیم.

کلید لمسی هوشمند وای فای با هر طرحی که شما بخواهید برای شما تولید می شود. امکان سفارشی سازی بر روی رنگ، آیکون، طرح روی شیشه و حتی عملکرد کلیدها وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات سفارشی با واحد فروش گلدور تماس بگیرید.

استفاده از رله های قدرتمند 7 آمپری

کلیدهای لمسی بر خلاف انواع سنتی آن، از یک مدار الکترونیکی برای کنترل جریان برق استفاده می کنند. این مدار به دو بخش فرمان و قدرت تقسیم می شود. وظیفه اصلی کنترل جریان در مدار قدرت بر عهده رله هاست. از اینرو جریان قابل تحمل توسط رله ها محدودیت کلیدها را تعیین می کند. بر روی کلید لمسی هوشمند وای فای گلدور از رله 7 آمپری استاندارد استفاده شده است. با این وجود خیال شما از عملکرد مطمئن کلید راحت خواهد شد.

همچنین انواع کلید هوشمند high power قادرند جریان های تا 16 آمپر را نیز تحمل کنند.

خدمات پس از فروش واقعی

کلیه محصولات گلدور دارای 10 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش هستند. خدمات گارانتی به صورت زیر ارائه می شوند

 • یک سال تعویض رایگان
 • دو سال تعمیر رایگان
 • هفت سال خدمات پشتیبانی و تعمیرات

جهت دریافت خدمات گارانتی می توانید با خانه هوشمند گلدور و یا نمایندگان ما در سراسر کشور در اتباط باشید.

کلید لمسی هوشمند وای فای استاندارد

با وجود اینکه متاسفانه تاکنون استاندارد داخلی در زمینه تجهیزات هوشمندسازی ساختمان تدوین نشده است، استانداردهای مهمی در این زمینه وجود دارند. شرکت خانه هوشمند گلدوِر با هدف قرار دادن بازارهای جهانی اقدام به اخذ استاندارهای بین المللی نموده است. استانداردهای  محصولات گلدوِر عبارتند از:

استاندارد عدم تداخل الکترومغناطیسی

مساله نویزپذیری و ایجاد نویز در ارتباطات بی سیم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. براین اساس مراجع مختلف استانداردهایی در این زمینه ارائه کرده اند. براساس استاندارد عدم تداخل الکترومغناطیسی IEC اخذ شده، محصولات گلدور از منابع خارجی نویز نمی پذیرند و برای سایر دستگاه ها نویز ایجاد نمی کنند.

تایید کیفیت اتحادیه اروپا

تنها محصولاتی اجازه فروش در کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند که استاندارد CE را اخذ کرده باشند. محصولات گلدور به لطف کیفیت بالا موفق به اخذ مجوز فروش در کشورهای عضو اتحادیه اروپا شده اند.

گلدور دوستدار محیط زیست

کلیه قطعات استفاده شده در تولید محصولات گلدوِر دارای گواهی Green Building هستند. این تجهیزات هیچگونه خطری برای محیط زیست ایجاد نمی کنند.