• رویه کریستال ماشینکاری شده
  • سیستم حفاظت از موتور
  • تایمر روشن و خاموش کولر با سه زمان مختلف
  •  سناریوی خیس شدن پوشال قبل از روشن شدن
  • رله های قدرتمند 16 آمپر در خروجی
  • قابلیت سفارشی سازی رنگ و رویه
  • سازگار با انواع کولر سلولزی و پوشالی

کلید لمسی کولر آبی گلدور

کلید لمسی کولر آبی گلدور از جمله محصولات جدید خانه هوشمند گلدور است. کولر آبی را می توان جز جدایی ناپذیر زندگی بسیاری از ایرانیان دانست. با توجه به اقلیم گرم و خشک در اکثر مناطق ایران، هوای مرطوب تولید شده توسط کولرهای آبی، شرایط مطبوعی را برای کاربران فراهم می کند. ترکیب نیازها با تکنولوژی جدید همیشه جذاب و هیجان انگیز است. کلید لمسی کولر آبی گلدوِر در کنار زیبایی و جذابیت، محافظت از کولر، تایمر روشن و خاموش و … را نیز به کاربران پیشکش می کند.

کلید لمسی کولر آبی گلدور را می توانید به راحتی جایگزین کلیدهای سنتی کنید. این کلیدهای نسل جدید به راحتی در انواع قوطی کلید نصب می شوند. اتصال آن ها به کولر نیز بسیار راحت است. کافی است سیم های را در محل ترمینال های مشخص شده ببندید.

قابلیت های کلید لمسی کولر آبی گلدور 

زمانی که کلیدهای مختلف را با هم مقایسه می کنید، قابلیت های آن هاست که انتخاب ما را تعیین می کند. در ادامه به معرفی برخی از ویژگی های کلید لمسی کولر آبی گلدور می پردازیم.

رویه کریستال ماشینکاری شده در رنگ های متنوع

جنس رویه این کلید، کریستال ماشینکاری شده است. استفاده از رویه کریستال علاوه بر زیبایی بیشتر، طول عمر مفید کلید را نسبت به نمونه های پلکسی افزایش می دهد. کلید لمسی کولر آبی گلدور در رنگ های سفید، مشکی و بژ عرضه می شود.

علاوه بر این گلدور قادر است کلید لمسی با رنگ رویه سفارشی را برای شما تولید کند.

کلید لمسی کولر آبی گلدور

  • قابلیت نصب در انواع قوطی کلید

یکی از چالش های تعویض کلیدهای سنتی با نمونه های جدیدتر، نیاز به تعویض قوطی کلید است. کلید لمسی کولر آبی گلدور را می توانید به راحتی در انواع قوطی کلید نصب کنید. 

  • استفاده از رله های قدرتمند 16 آمپری

در جدول اطلاعات نصب شده بر روی بدنه کولر دو عدد با عنوان جریان نامی و جریان راه اندازی ثبت شده است. با بررسی این اعداد تفاوت زیاد بین جریان راه اندازی و جریان مصرفی مشهود است. جریان راه اندازی بالای کولر از جمله چالش های کلید لمسی کولر آبی محسوب می شود.

در کلید لمسی کنترل جریان توسط رله ها انجام می شود. با هر بار لمس کلید، فرمان تغییر وضعیت برای رله صادر می شود. فعال یا غیر فعال شدن مدار فرمان رله، جریان را قطع و وصل می کند. 

استفاده از رله 10 آمپری در کلید لمسی کولر ابی گلدورمحدودیت اصلی رله ها در میزان جریان عبوری از آن هاست. عبور جریان بیش از حد تحمل رله، سبب ذوب شدن کنتاکت و پایان عمر رله می شود.

در کلید لمسی کولر آبی گلدور از رله های قدرتمند 16 آمپری برای کنترل موتور استفاده شده است. این میزان جریان تقریبا دو برابر جریان راه اندازی موتور کولر آبی است. پمپ آب کولر جریانی به مراتب کمتر از موتور مصرف می کند. رله در نظر گرفته شده برای پمپ، از نوع 7 آمپر است.

  • سناریوپذیری

سناریوپذیری به عنوان یکی از قابلیت های اساسی خانه هوشمند معرفی می شود. منظور از سناریو ایجاد توالی های مختلف و زمانبندی اجرای آن ها توسط سیستم است. بر روی کلید لمسی کولر آبی گلدور، یک سناریوی امنیت عملکرد در نظر گرفته شده است.

روشن شدن همزمان موتور و پمپ اب کولر می تواند در دراز مدت سبب آسیب دیدن کولر و زیرساخت سیم کشی سود. به منظور جلوگیری از بروز این آسیب ها یک سناریوی امنیت عملکرد بر روی کلید لمسی کولر ابی گلدور در نظر گرفته شده است.

زمانی که کلید روشن شدن کولر را لمس می کنید، ابتدا پمپ آب کولر روشن شده و پس از یک دقیقه موتور کولر راه اندازی می شود. علاوه بر این امکان زمانبندی روشن و خاموش شدن کولر نیز بر روی کلید در نظر گرفته شده است.

به کمک این کلید شما می توانید زمان های 30 دقیقه، 60 دقیقه و یا 90 دقیقه بعد را برای تغییر وضعیت کلید برنامه ریزی کنید. به محض لمس آیکون زمانبندی، تایمر داخلی کلید شروع به فعالیت کرده و به محض رسیدن به زمان مورد نظر کاربر، وضعیت کلید را تغییر می دهد.

اگر هنوز سوالی در مورد کلید لمسی کولر آبی گلدور دارید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.