کلید لمسی کولر آبی گلدور، تجربه همزمان زیبایی و کارایی

کلید لمسی کولر آبی گلدور از جمله جدیدترین محصولات خانه هوشمند گلدور است. سیستم های خنک کننده و به ویژه کولر آبی از دیرباز نقش پر رنگی در زندگی ما دارند. آب و هوای بخش های پهناوری از ایران گرم و خشک است. همین امر سبب استفاده گسترده از کولر آبی جهت تامین سرمایش شده است.

اگر چه از نظر پزشکی و صرفه جویی در مصرف آب، ایراداتی به کولرهای آبی وارد است، با این وجود به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.در برخی پروژه ها نیز به صورت ترکیبی از کولر گازی و آبی استفاده می شود. این کولرها توسط کلیدهای مکانیکی سنتی کنترل می شوند.

کلید لمسی کولر آبی گلدور را می توانید به راحتی جایگزین کلیدهای سنتی کنید. این کلیدهای نسل جدید به راحتی در انواع قوطی کلید نصب می شوند. اتصال آن ها به کولر نیز بسیار راحت است. کافی است سیم های را در محل ترمینال های مشخص شده ببندید.

کلید لمسی کولر آبی گلدور چه قابلیت هایی دارد؟

از این کلید می توانید برای کنترل انواع کولر آبی سلولزی و پوشالی استفاده کنید. همچنین کولرهای با حجم و ظرفیت هوادهی متنوع را می توانید به این کلیدها متصل کنید. به کمک این کلید قادر خواهید بود پمپ آب و دورهای کند و تند موتور را کنترل کنید. همچنین قابلیت روشن کردن همزمان پمپ و موتور کولر بر روی کلید لمسی کولر آبی گلدور در نظر گرفته شده است.

  • رویه کریستال ضد خش

جنس رویه این کلید مانند سایر انواع کلید لمسی گلدور، کریستال ضد خش ماشینکاری شده است. استفاده از رویه کریستال به عنوان رویه کلید، علاوه بر زیبایی بیشتر طول عمر مفید کلید را افزایش می دهد. کلید لمسی کولر آبی گلدور در رنگ هایب متنوع تولید و عرضه می شود. رنگ های سفید، مشکی و بژ رنگ های پیش فرض تولید شده هستند.

علاوه بر این گلدور قادر است کلید لمسی با رنگ رویه سفارشی را برای شما تولید کند.

کلید لمسی کولر آبی گلدور

 

  • قابلیت نصب در انواع قوطی کلید

یکی از چالش های تعویض کلیدهای سنتی با نمونه های جدیدتر، نیاز به تعویض قوطی کلید است. برخی از کلیدهای لمسی در قوطی کلیدهایی با استاندارد خاص قابل نصب هستند. در صورت استفاده از این کلیدها لازم است قوطی کلید را نیز به همراه کلید عوض کنید. عوض کردن قوطی کلید مستلزم کمی تخریب و سپس ترمیم دیوارها است.

در صورتی که قصد بازسازی ساختمان را دارید، عوض کردن قوطی کلید برای شما راحت خواهد بود. کلید لمسی کولر آبی گلدور را می توانید بدون هیچ مشکلی در انواع قوطی کلید نصب کنید. بدون نیاز به تخریب و تعویض قوطی کلید، می توانید از کلید لمسی استفاده کنید.

  • استفاده از رله های قدرتمند 10 آمپری

اگر جدول اطلاعات نصب شده بر روی بدنه کولر را بررسی کنید، یکی از ردیف ها به جریان راه اندازی اختصاص داده شده است. در یک ردیف دیگر نیز جریان نامی موتور درج شده است. با یک نگاه ساده به این جدول متوجه تفاوت زیاد بین جریان راه اندازی و جریان مصرفی می شوید. جریان راه اندازی بالا یک چالش برای کلید لمسی محسوب می شود.

در کلید لمسی کولر آبی رله ها وظیفه کنترل جریان را بر عهده دارند. هر بار لمس کلید فرمان تغییر وضعیت را برای رله صادر می کند. با فعال یا غیر فعال شدن مدار فرمان رله، جریان قطع یا وصل می شود. این مکانیزم کلی عملکرد رله هاست. قطع و وصل جریان به معنای خاموش و روشن شدن مصرف کننده است.

استفاده از رله 10 آمپری در کلید لمسی کولر ابی گلدورمحدودیت اصلی رله ها در میزان جریان عبوری از آن هاست. عبور جریان بیش از حد تحمل رله از آن، سبب ذوب شدن کنتاکت و پایان عمر رله می شود.

در کلید لمسی کولر آبی گلدور از رله های قدرتمند 10 آمپری استفاده شده است. این میزان جریان تقریبا دو برابر جریان راه اندازی موتور کولر آبی است. پمپ آب کولر جریانی به مراتب کمتر از موتور مصرف می کند. کلید لمسی را به کولر ابی متصل کنید و از عملکرد مناسب در دراز مدت لذت ببرید.

  • سناریوپذیری

سناریوپذیری به عنوان یکی از قابلیت های اساسی خانه هوشمند معرفی می شود. منظور از سناریو ایجاد توالی های مختلف و زمانبندی اجرای آن ها توسط سیستم است. بر روی کلید لمسی کولر آبی گلدور، یک سناریوی امنیت عملکرد در نظر گرفته شده است.

روشن شدن همزمان موتور و پمپ اب کولر می تواند در دراز مدت سبب آسیب دیدن کولر و زیرساخت سیم کشی سود. به منظور جلوگیری از بروز این آسیب ها یک سناریوی امنیت عملکرد بر روی کلید لمسی کولر ابی گلدور در نظر گرفته شده است.

زمانی که کلید روشن شدن کولر را لمس می کنید، ابتدا پمپ آب کولر روشن شده و پس از یک دقیقه موتور کولر راه اندازی می شود. علاوه بر این امکان زمانبندی روشن و خاموش شدن کولر نیز بر روی کلید در نظر گرفته شده است.

به کمک این کلید شما می توانید زمان های 30 دقیقه، 60 دقیقه و یا 90 دقیقه بعد را برای تغییر وضعیت کلید برنامه ریزی کنید. به محض لمس آیکون زمانبندی، تایمر داخلی کلید شروع به فعالیت کرده و به محض رسیدن به زمان مورد نظر کاربر، وضعیت کلید را تغییر می دهد.

اگر هنوز سوالی در مورد کلید لمسی کولر آبی گلدور دارید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.