ترموستات هوشمند لمسی گلدور

اتصال وای فای به اینترنت بی نیاز از دستگاه واسط

ترموستات هوشمند وای فای گلدور

چرا ترموستات هوشمند لمسی دیجیتال گلدور؟

رویه کریستال گرمادیده ماشینکاری شده در رنگ های متنوع

قابلیت اتصال همزمان به دو شیر برقی فصل تابستان و زمستان

صفحه لمسی خازنی با حساسیت تنظیم شده و سرعت بالا

دقت اندازه گیری، تنظیم و نمایش دما تا دهم درجه سانتیگراد

نصب راحت در انواع قوطی کلیدهای استاندارد ایرانی و اروپایی

قابلیت تنظیم و فرمان به سه دور فن به صورت دستی یا اتوماتیک

اتصال مستقیم وای فای به اینترنت بدون نیاز به دستگاه واسط

امکان سفارشی سازی رویه، عملکرد و ولتاژ تغذیه متناسب با نیاز مشتری

ترموستات هوشمند لمسی چیست؟

قبل از بررسی ترموستات هوشمند یا لمسی لازم است در مورد ترموستات صحبت کنیم. ترموستات وسیله ای است که برای کنترل دما مورد استفاده قرار می گیرد. ترموستات ها به منظور کنترل دما در یک حد مشخص مورد استفاده قرار می گیرند. حد تنظیم دما توسط کاربر یا توسط خود سیستم تعیین می شود. نسل قدیم ترموستات ها از کلیدهای مکانیکی برای تنظیم و کنترل دما بهره می بردند. ترموستات لمسی، از تکنولوژی صفحات تاچ به جای کلیدهای کنترلی مکانیکی استفاده می کند. برای تنظیم دما و همچنین فصل و مد کاری در این ترموستات ها کافی است صفحه را لمس کنید.

ترموستات هوشمند لمسی اما در کنار استفاده از صفحات لمسی برای دکمه های کنترلی، امکان دسترسی از طریق اینترنت و کنترل از راه دور را برای کاربر فراهم می کند. به کمک این ترموستات ها می توانید از طریق اپلیکیشن و از هر جای دنیا دمای محیط را کنترل کنید. همچنین امکان تعریف سناریوهای دمایی مختلف نیز بر روی ترموستات هوشمند وجود دارد.

ترموستات هوشمند گلدور در حال اتصال به اینترنت

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

ترموستات گلدور براساس سیستم کنترلی فن کویل طراحی شده است. اما علاوه بر فن کویل می توان برخی تجهیزات سرمایشی و گرمایشی دیگر از جمله پکیج را نیز با آن کنترل کرد. لازم به ذکر است جهت کنترل از طریق ترموستات، دستگاه مورد نظر باید قابلیت کنترل ترموستاتیک را داشته باشد.

بله! نصب و راه اندازی ترموستات هوشمند گلدور مانند سایر تجهیزات هوشمندسازی ساختمان تولید شده توسط گلدور کار بسیار راحتی است. ابتدا سیم های فاز و نول و خروجی های سمت مصرف کننده را مشخص کنید. سپس سیم های را به ترمینال متناظر روی ترموستات ببندید. ترموستات را در قوطی کلید نصب کنید. در مرحله دوم چنانچه ترموستات شما از نوع هوشمند باشد، کافی است وارد اپلیکیشن شده و ترموستات را به اپلیکیشن اضافه کنید. تمام فرآیند نصب و راه اندازی حداکثر 5 دقیقه زمان می برد.

از جمله مزایای اصلی استفاده از ترموستات، کاهش مصرف انرژی است. ترموستات ها با کنترل دما در یک حد مشخص نقش بسیار مهمی در کاهش مصرف انرژی دارند. برای بهره مندی از این قابلیت ترموستات هوشمند گلدور می توانید مد کاری اقتصادی یا اتوماتیک را فعال کنید.

با توجه به اینکه ترموستات لمسی و هوشمند گلدوِر توسط شرکت خانه هوشمند گلدور طراحی و تولید شده است، امکان سفارشی سازی عمیق محصول وجود دارد. تغییرات ظاهری، تغییرات عملکردی یا تغییر ولتاژ تغذیه! جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفارشی سازی محصول با ما تماس بگیرید.

جدیدترین تکنولوژی تاچ دنیا در ترموستات لمسی گلدور

در طراحی ترموستات لمسی گلدور از جدیدترین تکنولوژی تاچ خازنی موجود در بازار استفاده شده است. یکی از چالش های اصلی کلیدهای لمسی، کیفیت و نحوه عملکرد تاچ است. از بین تکنولوژی های تاچ موجود، تاچ خازنی عملکرد به مراتب بهتری دارد. صفحات تاچ خازنی به صورت پیوسته در حال ارتقا و بهبود هستند. ترموستات لمسی و هوشمند گلدور از جدیدترین تکنولوژی تاچ موجود در بازار بهره می برد. کافی است دستتان را به کلید نزدیک کنید.

عدم تنظیم درست حساسیت تاچ، تجربه کاربری ناخوشایندی را به یادگار خواهد گذاشت. حساسیت پایین سبب عدم دریافت صحیح فرامین و حساسیت بالا سبب تاثیر زیاد نویز بر روی عملکرد کلید خواهد شد. در ترموستات هوشمند گلدور حساسیت صفحات تاچ برای لمس از روی شیشه ای به ضخامت 4 میلیمتر تنظیم شده است.

ترموستات گلدور چگونه کار می کند؟

ترموستات گلدور در سه مُد کاری اتوماتیک، اقتصادی و دستی عمل می کند. هریک از مُدهای کاری نحوه عملکرد متفاوتی دارند و دسترسی های متفاوتی را در اختیار کاربر می گذارند. علاوه بر این فصل کاری ترموستات نیز باید توسط کاربر تعیین شود. پس از تعیین فصل کاری، طبق توضیحات زیر می توانید مُد کاری مورد نظر را انتخاب کنید.

مُد کاری اتوماتیک

در حالت اتوماتیک دمای مورد نظر را به صورت دستی یا از طریق اپلیکیشن بر روی ترموستات هوشمند تنظیم کنید. ترموستات با مقایسه دمای مطلوب و دمای محیط سرعت فن را تنظیم و دما را به حد مطلوب می رساند.

مُد اقتصادی

با تنظیم مد کاری اقتصادی، بیشترین میزان صرفه جویی در مصرف انرژی را تجربه خواهید کرد. در این حالت به صورت پیشفرض دمای ترموستات لمسی و هوشمند بر روی 23 درجه تنظیم شده است.

مُد دستی

زمان هایی که می خواهید خیلی سریع دمای محیط را کم یا زیاد کنید، ترموستات گلدور را در حالت دستی تنظیم کنید. در این حالت دور فن را به صورت دستی و توسط کاربر تعیین می شود و محدودیت دمای ترموستات اعمال می شود.

با خیال راحت خرید کنید!

خدمات پس از فروش برای تجهیزات الکترونیکی یک الزام مهم است. اگر سری به بازار موبایل بزنید، ازدهام موجود در مراکز خدمات پس از فروش برندهایی همچون سامسونگ و اپل اهمیت بالای این موضوع را نشان می دهد. ترموستات هوشمند و ترموستات لمسی گلدور با 10 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش ارائه می شود. شرح خدمات پس از فروش گلدور عبارتست از:

  • یک سال گارانتی تعویض
  • دو سال گارانتی تعمیر رایگان
  • 7 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش

نکات تکمیلی

حفظ تنظیمات کاربر

ترموستات لمسی هوشمند گلدوِر را می توانید با لمس یک کلید خاموش یا روشن کنید. اما تنظیم دوباره دما، فصل کاری و مُد عملکرد ترموستات، تجربه کاربری ناخوشایندی را به همراه خواهد داشت. جهت سهولت استفاده کاربران، تنظیمات ترموستات شامل دما، فصل و مُد کاری ذخیره می شود.

رله های قدرتمند 7 آمپری

ترموستات لمسی از دو بخش مدار قدرت و مدار فرمان ساخته می شود. مدار قدرت وظیفه کنترل جریان برق را بر عهده دارد. در مدار فرمان این ترموستات از رله های 7 آمپری S.P.D.T جهت کنترل خروجی شیر برقی ها و خروجی فن استفاده شده است.

اپلیکیشن خانه هوشمند

اپلیکیشن کنترلی ترموستات لمسی هوشمند گلدور، یک نرم افزار بومی است که توسط تیم فنی توانمند گلدور توسعه داده شده است. از مزایای اصلی این نرم افزار می توان به زبان فارسی، رابط گرافیکی جذاب و کاربرپسند، امکان تعریف سناریو و زمانبندی و … اشاره کرد.

ترموستات هوشمند استاندارد بخرید!

اهمیت و لزوم استاندارد امروزه بر کسی پوشیده نیست. ترموستات لمسی و هوشمند گلدور موفق به اخذ استانداردهای بین المللی شده است که عبارتند از:

استاندارد ROHS

کلیه قطعات مورد استفاده در تولید محصولات گلدوِر استاندارد زیست محیطی منع استفاده از 6 ماده خطرناک برای محیط زیست را اخذ کرده اند.

استاندارد بین المللی CE

این استاندارد محصولات را از نظر سلامت، امنیت و مضر نبودن برای انسان و طبیعت بررسی می کند و مجوز فروش به کشورهای اتحادیه اروپا را صادر می کند.

استاندارد بین المللی IEC

براساس این استاندارد رله هوشمند گلدور در محدوده ی امواج غیر مضر برای سلامت انسان فعالیت می کند. در برابر نویز ایمن است و نویز مخرب ایجاد نمی کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش ترموستات هوشمند با ما تماس بگیرید

error: Content is protected !!