رد کردن لینک ها

با نرم افزار کاربردی خانه هوشمند گلدوِر نبض زندگی در دست شماست

خانه هوشمند ویژگی های ارزشمند زیادی دارد اما قطعا یکی از جذاب ترین ویژگی های خانه هوشمند، کنترل سیستم روشنایی و مصرف کننده های الکتریکی با استفاده از تلفن همراه و از هر فاصله ای باشد.

برای استفاده از این قابلیت هیجان انگیز کافی است نرم افزار کاربردی گلدوِر را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

نرم افزار کاربردی خانه هوشمند گلدوِر بر روی سیستم عامل های اندروید و IOS قابل نصب و بهره برداری است.

نرم افزار کاربردی گلدوِر چگونه کار می کند؟

پس از ورود به نرم افزار ابتدا نرم افزار با گیت وِی مرتبط شده و وضعیت فعلی همه بخش های خانه را نمایش می دهد. پس از این شما می توانید وارد هر یک از بخش ها (اتاق ها) شده و وضعیت هر یک از سرخط ها را مشاهده کنید.

حال برای تغییر وضعیت (روشن یا خاموش) هریک از سرخط های متصل به کلید لمسی هوشمند گلدوِر، کافی است یک بار آیکون مربوط به آن را لمس کنید. همچنین می توانید سناریوهای تعریف شده را به راحتی فعال کنید.

نرم افزار کاربردی خانه هوشمند گلدور صفحه اصلی

قابلیت های کلیدی نرم افزار کاربردی خانه هوشمند گلدوِر

این نرم افزار از رابط کاربری زیبا و کارآمد برخوردار است. در این نرم افزار می توانید به راحتی وضعیت هریک از بخش های خانه را در هر زمان بررسی و کنترل کنید. امکان استفاده از آیکون های متنوع برای هر مصرف کننده، امکان نام گذاری مصرف کننده های مختلف و امکان بارگذاری عکس از هر بخش خانه وجود دارد.

استفاده همزمان اعضای خانواده

نرم افزار کاربردی گلدوِر قابلیت نصب همزمان بر روی 10 گوشی مجزا را دارد و همه اعضای خانواده می توانند با سیستم کنترل خانه هوشمند در ارتباط باشند.

تعریف دکمه سناریو یا حالت کارکرد گروهی تجهیزات الکتریکی مثل آب خوردن: یکی از مشکلاتی که در استفاده از برخی سیستم های خانه هوشمند وجود دارد، تعریف سناریو برای سیستم توسط خود کاربر و بی نیاز از نیروی فنی شرکت تولید کننده است. نرم افزار کاربردی گلدوِر این مشکل را برطرف کرده است. برای تعریف سناریو کافی است تمام مصرف کننده ها را در وضعیت مورد نظرتان قرار دهید و وضعیت موجود را به عنوان یک سناریو ذخیره کنید.

نگهبان مصرف نرم افزار کاربردی خانه هوشمند

صرفه جویی در مصرف انرژی

قابلیت دیگر فعال کردن سناریوی مستقل صرفه جویی در مصرف (Sleep Guard) است. بدین صورت که با توجه به اینکه دستگاه گیت وی در کجای ساختمان نصب شده کاربر می تواند لامپ ها و سایر مصرف کننده های انتخاب شده را خاموش کند.

عملکرد سناریو بدین گونه است که در صورت عدم تشخیص حرکت در یک زمان مشخص که توسط کاربر تعیین می شود، لامپ ها و سایر مصرف کننده های مورد نظر خاموش می شوند. به عنوان مثال اگر شما جلوی تلویزیون خوابتان ببرد یا فراموش کنید لامپ های پذیرایی را خاموش کنید، با فعال کردن حالت صرفه جویی در مصرف، گیت وِی پس از زمانی که شما تعیین می کنید لامپ ها و تلویزیون را خاموش می کند.

سیستم امنیتی نرم افزار کاربردی خانه هوشمند

قابلیت فعال سازی سیستم امنیتی دزدگیر که با توجه به محل قرار گیری دستگاه گیت وِی قابل فعال سازی میباشد

اطمینان در برقراری ارتباط

نرم افزار کاربردی خانه هوشمند گلدوِر قادر است از طریق اینترنت، ارتباط WIFI و همچنین ارسال و دریافت پیامک با گیت وِی در ارتباط باشد. اگر در محدوده برد WIFI دستگاه گیت وی و مودم وایرلس ساختمان خود  باشید، به صورت پیشفرض ارتباط از طریق WIFI (بدون نیاز به اینترنت) برقرار می شود.

اگر در فاصله دور از گیت وِی و ساختمان خود قرار داشته باشید، ارتباط از طریق اینترنت برقرار می شود. در صورت بروز هرگونه مشکل و عدم امکان برقراری ارتباط با گیت وِی از روش های گفته شده، ارتباط نرم افزار با گیت وِی از طریق پیامک برقرار می شود.

تنظیمات نرم افزار کاربردی خانه هوشمند

قابلیت تهیه نسخه پشتیبان

اگر گوشی شما عوض شود و یا بخواهید بر روی گوشی دیگری نرم افزار کاربردی خانه هوشمند را نصب کنید کار آسانی پیش روی شماست.

کافی است یکبار و بر روی یک گوشی هوشمند سناریوها و تنظیمات مختلف مورد نیاز را انجام دهید. پس از پشتیبان گیری از نرم افزار، قادر خواهید بود نسخه پشتیبان را بر روی گوشی های هوشمند دیگر بارگذاری و از آن استفاده کنید.

میانبرهای متعدد

از قابلیت های دیگر نرم افزار کاربردی خانه هوشمند گلدوِر میتوان به ایجاد آیکن میانبر برای تجهیزات پرکاربرد، لود کردن تصویر اتاق بر بالای گروه تجهیزات موجود در آن و آرشیو لوگوهای متفاوت برای مشخص شدن نوع ماهیت وسیله کنترل شونده اشاره کرد.

همچنین امکان تغییر رنگ لوگو و رنگ پس زمینه اتاق با توجه به ماهیت اجرای فرمان، تعریف سناریو با قابلیت اعمال برروی 1 اتاق مستقل و یا برروی کل تجهیزات ساختمان، امکان تغییر زبان نرم افزار بین فارسی و انگلیسی و امکان نمایش میزان مصرف انرژی تجهیزات (وابسته به نوع ماژول عملگر)  اشاره کرد

بازگشت به بالای صفحه