رد کردن لینک ها

پنل لمسی خانه هوشمند

به بیان ساده می توان گفت پنل لمسی خانه هوشمند، یک کنترل کننده متمرکز است که امکان کنترل کلیه بخش های خانه هوشمند از یک نقطه را فراهم می کند.

پنل لمسی خانه هوشمند گلدوِر در کنار کارایی بالا و طراحی بسیار زیبا، قابل سفارشی سازی مطابق با نیاز مصرف کننده است. این پنل در اندازه های مختلف و با قاب های متنوع (سفارشی) تولید و در داخل خانه هوشمند نصب می شود.

جایگاه پنل لمسی خانه هوشمند در اتوماسیون خانه هوشمند کجاست؟

بر اساس توپولوژی شبکه معرفی شده در مقاله “خانه هوشمند گلدوِر چگونه کار می کند“، پنل لمسی خانه هوشمند در لایه سوم شبکه که ارتباط کاربر با سیستم را برقرار می کند، قرار می گیرد.

این پنل هوشمند مجهز به نرم افزار کاربردی گلدوِر است و امکان انجام کلیه عملیات کنترلی را برای کاربر فراهم می کند. این پنل می تواند در فاصله 20 تا 25 متری از گیت وِی نصب شده و بدون نیاز به اینترنت یا سیم کارت، عملیات کنترلی را انجام دهد.

کنترلر دینامیک خانه هوشمند گلدوِر

پنل لمسی خانه هوشمند گلدوِر چگونه کار می کند؟

پس از اعمال هر دستور کنترلی توسط کاربر، دستورات مورد نظر کدگذاری شده و از طریق ارتباط wifi به گیت وی ارسال می شود. لازم به ذکر است ارتباط پنل لمسی با گیت وی نیازی به حضور اینترنت ندارد و تنها با استفاده از ارتباط بی سیم برقرار می شود.

گیت وی پس از دریافت دستور کنترلی جدید از کاربر، دستورات را به نودهای عمل کننده ارسال کرده و پس از دریافت پیغام انجام عملیات موردنظر، پیامی مینی بر اجرای دستور را به پنل ارسال می کند و کاربر می تواند از طریق پنل روند اجرای دستور کنترلی را بررسی کند.

پنل لمسی خانه هوشمند چه کاربردی دارد؟

براساس جایگاه تعریف شده برای پنل لمسی در اتوماسیون خانه هوشمند، این پنل می تواند در کلیه ساختمان های مجهز به سیستم خانه هوشمند گلدوِر نصب شود و هیچ محدودیتی برای کاربرد آن وجود ندارد.

بیشترین کاربرد پنل لمسی هوشمند در مکان هایی است که افراد مختلف قصد انجام کنترل بر روی سیستم خانه هوشمند را دارند.

به عنوان مثالی از کاربرد این پنل می توان به نصب پنل در اتاق های هتل و مراکز تجاری اشاره کرد. در این مکان ها به دلیل تغییر شیفت های کاری یا ساکنین مجموعه، می توان از پنل لمسی هوشمند به عنوان کنترل کننده متمرکز استفاده کرد.

کنترلر دینامیک هوشمند جدید گلدوِر

نصب و راه اندازی سریع و بی دردسر

ما در خانه هوشمند گلدوِر همواره سعی می کنیم محصولاتی تولید کنیم که کاربر به راحتی بتواند از آن ها استفاده کند.

نصب پنل لمسی هوشمند گلدوِر بسیار راحت است. این پنل جهت نصب نیاز به یک قوطی کلید(سنتی یا استاندارد) دارد. همچنین داخل قوطی کلید یک خط برق شهر (فاز و نول) باید وجود داشته باشد.

جهت نصب پنل لمسی هوشمند بر روی دیوار، نیاز است دو سوراخ به کمک دریل ایجاد کنید. نگران اندازه گیری محل سوراخ ها نباشید چون شابلون مخصوص محل سوراخ ها در داخل بسته بندی پنل قرار داده شده است.

کافی است شابلون را روی دیوار قرا دهید و محل های مشخص شده را سوراخ کنید. سپس سیم ها را متصل کرده و پنل لمسی را در محل خود ثابت کنید.

جهت راه اندازی نرم افزار کاربردی خانه هوشمند کار راحتی دارید. کافی است گیت وی را به نرم افزار کاربردی خانه هوشمند معرفی کنید.

به همین راحتی…

دفترچه پنل لمسی هوشمند گلدوِر حاوی اطلاعات کامل و روش نصب پنل لمسی خانه هوشمند است.

محصولات گلدوِر چه استانداردهایی دارند؟

  • استاندارد بین المللی IEC(International Electrotechnical Commission)

این موسسه بین المللی در زمینه تدوین کلیه استانداردهای مرتبط با الکترونیک، الکتریسیته، انتقال نیرو و … فعالیت می کند.

پنل دیواری خانه هوشمند تولید شده در شرکت طراحان فناوری گلدوِر دارای استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی تجهیزات وایرلس IEC هستند. براساس این استاندارد، محصولات تولیدی گلدوِر از سایر تجهیزات نویز نمی گیرند و علاوه بر این، برای سایر تجهیزات نویز مخرب ایجاد نمی کنند.

بنابراین احتمال تداخل در کارکرد تجهیزات خانه هوشمند گلدوِر و سایر تجهیزات وایرلس به حداقل ممکن رسیده است.

  • استاندارد CE

محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند،  از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گرفته و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود.

محصولاتی که موفق به کسب نشان CE می شوند مجوز فروش در کشور های اتحادیه اروپا را در کنار سایر محصولات بومی خواهند داشت.

پنل لمسی هوشمند گلدوِر موفق به اخذ استاندارد CE شده است.

  • گلدوِر دوستدار محیط زیست:

کلیه قطعات الکترونیکی استفاده شده در تولید محصولات گلدوِر دارای استاندارد زیست محیطی

Restriction of Hazardous Substances (RoHS) هستند.

  • گواهی ساختمان سبز

پنل لمسی هوشمند گلدوِر بواسطه سناریو های قابل تعریف جهت صرفه جویی، اندازه گیری و نمایش مقدار مصرف انرژی شامل نماد Green Building میشود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول کلیک کنید
بازگشت به بالای صفحه