رد کردن لینک ها

کلید لمسی کنترل روشنایی چیست؟

کلید لمسی کنترل روشنایی گلدویر تلفیقی از هنر، کارایی و تکنولوژی که می تواند خانه شما را متحول کند. از این پس می توانید به جای استفاده از کلیدهای سنتی، از کلیدهای مدرن لمسی گلدوِر استفاده کنید. این کلیدها با ظاهری چشم نواز و کارایی بالا همه نیازهای شما را برآورده می کنند. در این کلیدها برای دریافت فرمان کاربر به جای استفاده از اهرم های مکانیکی از صفحه لمسی استفاده شده است.

مشاوره خرید کلید لمسی گلدوِر

شکی نیست که کلیدها و پریزها بخش مهمی از دکوراسیون داخلی خانه ما هستند. آن ها همیشه دیده می شوند و گاهی عدم تناسب آن ها با رنگ دیوار و یا کاغذ دیواری نصب شده بر روی دیوار ما را کلافه می کند.

چقدر خوب می شد اگر می توانستیم جایگزینی متناسب و زیبا برای این کلیدها پیدا کنیم!!!

خبر خوبی که برای شما دارم این است که گلدوِر این کار را برای شما انجام داده. با استفاده از کلید لمسی کنترل روشنایی گلدوِر زیبایی که انتظارش را داشتید به خانه شما می آید. نگران عدم تناسب رنگ کلید با رنگ دیوار و یا طرح کاغذ دیواری نباشید چون تنوع محصولات و تولید سفارشی گلدوِر به شما امکان می دهد هر طرحی را که دوست دارید در منزل استفاده کنید.

کلید لمسی کنترل روشنایی 4 پل

کلید لمسی 4 پل با رویه چوب

کلید لمسی کنترل روشنایی 4 پل

کلید لمسی گلدور چه ویژگی هایی دارد؟

توان مصرفی پایین

منبع تغذیهSMPS  داخلی این کلید به گونه ای طراحی شده که از طول عمر بالایی برخوردار است و توان مصرفی داخلی بسیار پایینی دارد.

صفحه لمسی حساس و با سرعت واکنش بالا

صفحه لمسی این کلید با استفاده از تکنولوژی تاچ خازنی (تکنولوژی مورد استفاده در گوشی های موبایل لمسی) طراحی گردیده. حساسیت این صفحه برای لمس از پشت رویه ای به ضخامت 4 میلیمتر تنظیم شده است بطوری که با کوچکترین لمس انگشت دست (حتی دست کودکان) واکنش نشان می دهد.

سازگاری با لامپ کم مصرف و ال ای دی

کلیدهای لمسی گلدوِر به گونه ای طراحی شده اند که قادرند لامپ های کم مصرف و ال ای دی را نیز کنترل کنند. برای کنترل این لامپ ها نیازی به استفاده از مبدل بار خارجی نیست، این بدان معناست که مصرف انرژی داخلی کلید بسیار کم خواهد بود. همچنین ایراد چشمک زدن در لامپ های مهتابی برطرف شده است.

قابل نصب در قوطی کلیدهای سنتی و مدرن

کلیدهای تاچ گلدوِر به گونه ای طراحی شده اند که در قوطی کلیدهای معمولی ایرانی قابل نصب هستند. اگر در اندیشه تعویض کلیدهای سنتی با کلیدهای مدرن هستید، دیگر نیازی به خرابکاری و تعویض قوطی کلیدهای قدیمی نیست.

در تاریکی به راحتی کلید را می بینید

کلیدها به گونه ای طراحی شده اند که دارای نور پس زمینه قرمز در هنگام خاموش بودن و نور پس زمینه آبی در هنگام روشن شدن هستند.

نمونه کار کلید لمسی 3 پل

کلید لمسی سفارشی

انتخاب جنس رویه با شماست

در نگاه اول طراحی زیبای این کلید می تواند تحسین شما را برانگیزد. این کلید قابل سفارشی سازی است. رویه کلید در رنگ های مختلف و با جنس های مختلف ساخته می شوند که براساس نیاز کاربر قابل سفارشی سازی است.

  • کلید تاچ با رویه شیشه ضدخش ماشینکاری شده در رنگ های متنوع سفید، مشکی و طلایی (قابلیت سفارشی سازی رویه با  رنگ و طرح آیکون وسیله برقی شما بر روی کلید نیز وجود دارد)
  • کلید تاچ با رویه چوبی از جنس چوب راش و چوب گردو

دقت در طراحی ارگونومیک فاصله محلهای لمس کلید ها

محل های لمس به گونه ای در نظر گرفته شده اند که احتمال برخورد ناخواسته انگشت به صورت همزمان به آن ها تقریبا صفر است. نزدیک بودن این فاصله می تواند مشکلاتی برای کاربر در استفاده از این کلیدها به وجود آورد.

کلید لمسی کنترل روشنایی گلدوِر چه استانداردهایی دارد؟

  • استاندارد بین المللی IEC(International Electrotechnical Commission)

این موسسه بین المللی در زمینه تدوین کلیه استانداردهای مرتبط با الکترونیک، الکتریسیته، انتقال نیرو و … فعالیت می کند.

کلید لمسی تولید شده در شرکت طراحان فناوری گلدوِر دارای استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی تجهیزات وایرلس IEC هستند. براساس این استاندارد، کلید لمسی تولیدی گلدوِر از سایر تجهیزات نویز نمی گیرند و علاوه بر این، برای سایر تجهیزات نویز مخرب ایجاد نمی کنند.

بنابراین احتمال تداخل در کارکرد این کلید با تجهیزات وایرلس به حداقل ممکن رسیده است.

  • استاندارد CE

محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند،  از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گرفته و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود. محصولاتی که موفق به کسب نشان CE می شوند مجوز فروش در کشور های اتحادیه اروپا را در کنار سایر محصولات بومی خواهند داشت. کلید لمسی گلدوِر این استاندارد را پاس کرده است.

  • گلدوِر دوستدار محیط زیست:

کلیه قطعات الکترونیکی استفاده شده در تولید محصولات گلدوِر دارای استاندارد زیست محیطی

Restriction of Hazardous Substances (RoHS) هستند.

برای مشاهده اطلاعات فنی و سفارش محصول کلیک کنید
بازگشت به بالای صفحه