رله هوشمند وای فای، مدباس و ریموتی با خروجی 16 آمپر

چرا رله هوشمند گلدور بخریم؟

نمونه کاربردهای رله هوشمند

رله هوشمند گلدوریک ابزارک همه کاره!

در خانه هوشمند تجهیزات متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام کاربرد خاصی دارند. به عنوان مثال کلید هوشمند برای کنترل روشنایی مورد استفاده قرار می گیرد. اما رله هوشمند کاربرد بسیار گسترده ای دارد. به کمک این ابزارک می توانید جریان برق را از راه دور و از طریق موبایل قطع و وصل کنید. برخی از وسایل برقی (مانند لامپ، چای ساز و …) با قطع و وصل جریان برق روشن و خاموش می شوند. برای کنترل این وسایل در خانه هوشمند از ماژول عملگر هوشمند (رله هوشمند) استفاده می شود.

رله ها در واقع اتصال برق به مصرف کننده را تحت کنترل می گیرند. با استفاده از رله های هوشمند تجهیزات مختلفی را می توانید از طریق اپلیکیشن خانه هوشمند کنترل کنید.

رله هوشمند چه کاربردهایی دارد؟

کنترل تجهیزات روشنایی

انواع تجهیزات روشنایی را می توانید با اتصال به رله هوشمند با موبایل کنترل کنید

کنترل سیستم های سرمایشی

اگر دوست دارید کولر آبی و گازی را از راه دور کنترل کنید، این ابزارک به کمک شما می آید

کنترل شیر اصلی آب و گاز

با اتصال شیرهای آب و گاز به سیسیتم هوشمند، با موبایل کنترلشون کن

پریز هوشمند

پریزهای خونه رو هوشمند کن و لوازم برقی رو با موبایل کنترل کن

فراخوانی آسانسور

اگه میخوای پشت در آسانسور منتظر اومدنش نباشی، هوشمندش کن!

کنترل سیستم های گرمایشی

سیستم های گرمایشی رو می تونی به کمک ترموستات یا رله هوشمند از راه دور کنترل کنی

درب و پارکینگ هوشمند

با استفاده از رله هوشمند، امکان کنترل درب پارکینگ با استفاده از موبایل برای شما فراهم می شود.

آبیاری هوشمند

اگه میخوای خیالت از آبیاری باغچه راحت بشه و همیشه سر ساعت آبش بدی، هوشمندش کن!

انواع رله هوشمند گلدور

گلدور در طراحی این رله ها به گونه ای عمل کرده است که همه نیازهای شما را پوشش دهد. علاوه بر در نظر گرفتن مکانیزم های ارتباطی مختلف شامل وای فای، مدباس و ریموت بر روی رله ها، انواع مختلفی از رله تولید شده اند تا انتخاب راحتی داشته باشید.

رله هوشمند تابلویی

این رله ها را می توانید در تابلو برق نصب کنید. در صورتی ه قصد استفاده از این رله ها را دارید، دقت کنید که زیرساخت سیم کشی شما تغییر می کند و همه سیم ها به داخل تابلو برق منتقل می شوند. این رله در کاربردهای متنوع قابل استفاده است.

مینی رله هوشمند توکار

رله های مینی گلدور ابعاد کوچکی دارند و در پشت قوطی کلید نصب می شوند. این رله ها در انواع یک و دو کانال و با جریان های 7 و 16 آمپر در نوع دو کانال تولید می شوند. رله تک کانال با قدرت تحمل جریان 40 آمپر ویژه کنترل هوشمند کولرگازی تولید شده است

نصب و راه اندازی راحت و بی دردسر

نصب و راه اندازی تجهیزات هوشمند، یکی از چالش های همیشگی این تجهیزات است. اغلب تجهیزات هوشمند توسط کارشناسان فنی با تجربه نصب و راه اندازی می شوند. اما رله هوشمند گلدور از این قاعده مستثنی است! محصولات هوشمند گلدور برپایه اینترنت اشیا طراحی و تولید می شوند. از جمله مهمترین مزایای اینترنت اشیا، نصب و راه اندازی راحت تجهیزات است. منظور از نصب تجهیزات هوشمند ساختمان، اتصال آن ها به شبکه و منظور از راه اندازی تجهیزات، برقراری ارتباط اپلیکیشن با آن هاست. 

نصب سخت افزار

رله هوشمند وایفای گلدور را می توانید در قوطی کلید و یا در تابلو برق نصب کنید. این رله دو ترمینال ورودی برای برق شهر و بسته به نوع رله 1، 2 یا 12 خروجی دارد که به عنوان فاز وسیله مورد کنترل استفاده می شوند. 

علاوه بر این برای هر کانال رله یک ترمینال ورودی در نظر گرفته شده است. چنانچه قصد کنترل ولتاژی به غیر از برق شهر را داشته باشید،به کمک این ترمینال امکان کنترل ولتاژ مورد نظر برای شما فراهم می شود.

اتصال به اینترنت

ساده تر از آن چیزی که تصورش را می کنید، کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

  • نرم افزار کاربردی خانه هوشمند گلدور را باز کنید.
  •  دکمه افزودن دستگاه جدید را لمس کنید.
  •  از لیست وایفای گوشی، رله مورد نظر را انتخاب کنید. در این مرحله گوشی شما به رله متصل می شود.
  • در مرحله بعد شبکه وافای مورد نظر را انتخاب و رمز آن را وارد کنید.

از زندگی هوشمند لذت ببرید. به همین راحتی رله هوشمند شما نصب و راه اندازی شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول با ما تماس بگیرید

سوالات متداول

از جمله مهمترین عوامل تاثیر گذار بر انتخاب رله هوشمند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جریان مصرف کننده ای که قرار است با رله کنترل شود
  • محل نصب رله
  • زیرساخت سیم کشی مورد نیاز.

به عنوان مثال رله هوشمند مدباس علاوه بر زیرساخت اتقال قدرت، به دو رشته سیم فرمان نیاز دارد. در حالی که رله وای فای فقط به خط قدرت نیاز دارد.

هر دو رله کارکرد هوشمند دارند با این تفاوت که رله وای فای را می توانید به صورت مستقل مورد استفاده قرار دهید. اما رله مدباس باید در یک شبکه مدباس به همراه کنترل کننده مرکزی مورد استفاده قرار بگیرد. رله هوشمند گلدور به صورت همزمان از هر دو قابلیت بهره می برد بنابراین کافی است براساس زیرساخت پروژه از آن استفاده کنید.

این رله ها بصورت تک کانال / 2کانال / 3کانال / 6کانال و 12 کانال می باشند که میزان آمپر هر کانال 16آمپر است.

خیر، استفاده از این رله ها در حالت هوشمند هم نیاز به هیچ کنترلر یا گیت وی خاصی ندارد و شما درحالت استفاده بصورت هوشمند تنها نیاز به یک مودم اینترنت وایرلس دارید.

رله ها در 3 حالت مودباس،ریموتی و هوشمند موجود هستند.

بله شما با استفاده از حالت هوشمند این رله ها می توانید آنهارا در اپلیکیشن داشته باشید و به راحتی و از راه دور کنترل کنید.

بله این رله ها قابلیت استفاده در حالت مودباس را هم دارند.

شما می توانید رله ها را تا 40 آمپر داشته باشید.

رله هوشمند استاندارد مطمئن بخرید!

استاندارد بودن محصول به ویژه برای لوازم الکترونیکی از اهمیت بالایی برخوردار است. از جمله اصلی ترین چالش های محصولات غیر استاندارد می توان به مصرف بالای توان، ایجاد نویز الکترومغناطیسی بر روی سایر تجهیزات و تولید امواج مضر برای سلامتی انسان اشاره کرد. رله هوشمند گلدور موفق به اخذ استانداردهای بین المللی معتبری شده است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

استاندارد بین المللی IEC

براساس این استاندارد رله هوشمند گلدور در محدوده ی امواج غیر مضر برای سلامت انسان فعالیت می کند. در برابر نویز ایمن است و نویز مخرب ایجاد نمی کند.

استاندارد بین المللی CE 

این استاندارد محصولات را از نظر سلامت، امنیت و مضر نبودن برای انسان و طبیعت بررسی می کند و مجوز فروش به کشورهای اتحادیه اروپا را صادر می کند.

استاندارد  ROHS 

کلیه قطعات مورد استفاده در تولید محصولات گلدوِر استاندارد زیست محیطی منع استفاده از 6 ماده خطرناک برای محیط زیست را اخذ کرده اند.

برای مشاهده استانداردهای محصولات گلدوِر کلیک کنید