چرا رله هوشمند گلدور؟

 • قابلیت اطمینان بالا در عملکرد دراز مدت 
 • امکان سفارشی سازی رله متناسب با جریان مصرف کننده
 • قابل استفاده در سیستم های سنتی و مدرن
 • مدار تغذیه داخلی با مصرف پایین
 • عملکرد سریع و مطمئن
 • 6 خط کنترل 16 آمپری (رله تابلویی 6 کانال)
 • اتصال به خانه هوشمند به صورت بی سیم و سیمی

رله هوشمند تابلویی گلدور

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول با ما تماس بگیرید

ماژول رله گلدوِر 

یک ماژول کنترل کننده که قادر است مانند یک فیوز جریان برق را قطع یا وصل کنید. رله هوشمند با اتصال به اپلیکیشن خانه هوشمند امکان کنترل از هر جای دنیا را به شما می دهد. ماژول رله هوشمند (ماژول عملگر) گلدوِر در دو نوع مینی ماژول دو کانال و ماژول رله تابلویی 6 کانال عرضه می شود.

نیاز پروژه و طراحی سیستم خانه هوشمند تعیین کننده رله مناسب برای انتخاب در پروژه است. تنوع محصول این امکان را به شما می دهد تا براساس نیاز خود (و نه براساس محدودیت های تولیدکننده) خرید کنید.

رله هوشمند یک ابزارک همه کاره!

این ابزارک هوشمند به شما امکان می دهد جریان برق را از راه دور با موبایل کنترل کنید. برخی از وسایل برقی با قطع و وصل جریان برق روشن و خاموش می شوند. برای کنترل این دستگاه ها در سیستم خانه هوشمند از ماژول عملگر هوشمند (رله هوشمند) استفاده می شود.

رله ها در واقع اتصال برق به پریز را تحت کنترل خود در می آورند. با استفاده از رله های هوشمند وسایلی از قبیل کولر، پکیج، شوفاژ و … از طریق اپلیکیشن خانه هوشمند قابل کنترل می شوند.

رله هوشمند دو کانال مینی گلدور

نصب و راه اندازی 

با توجه به اینکه از کدام نوع رله هوشمند استفاده می کنید، نصب و راه اندازی آن کمی متفاوت است. منظور از نصب تجهیزات هوشمند سازی ساختمان، اتصال آن ها به شبکه و منظور از راه اندازی تجهیزات اتصال آن ها به اپلیکیشن خانه هوشمند است.

نصب سخت افزار

با توجه به اینکه از کدام رله استفاده می کنید، این بخش کمی متفاوت است. رله های هوشمند تعداد خروجی متفاوتی دارند. رله 2 کانال یا مینی رله هوشمند جهت نصب به صورت توکار طراحی شده است. این رله کوچک به راحتی در پشت پریزها و … نصب می شود.

این رله دو ترمینال ورودی برای برق شهر و دو خروجی کنترلی L1 و L2 دارد که هرکدام به عنوان فاز وسیله مورد کنترل استفاده می شوند. رله 6 کانال تابلویی، همانطور که از نامش پیداست جهت نصب در  تابلو برق طراحی شده است. هریک از کانال های این رله جریان تا 16 آمپر را می توانند کنترل کنند.

برای هر کانال رله تابلویی دو ترمینال به عنوان ورودی و خروجی در نظر گرفته شده است. این رله می تواند جانشینی برای فیوزهای مینیاتوری باشد.

نصب و راه اندازی نرم افزار

جهت معرفی رله به سیستم خانه هوشمند پس از نصب و راه اندازی گیت وِی، مراحل زیر را انجام دهید:

 • نرم افزار کاربردی خانه هوشمند را در یک گوشی که با گیت وی جفت (pair) شده است باز کنید.
 • از منوی اپلیکیشن دکمه افزودن دیوایس جدید را لمس کنید.
 •  به کمک یک پیچ گوشتی ساعتی (یا چوب کبریت) کلید مربوط به کانال رله مورد نظر را نگه دارید تا چراغ نشانگر چشمک زن شود.
 • اکنون دکمه اضافه کردن در اپلیکیشن را لمس و سپس تایید کنید.

از زندگی هوشمند لذت ببرید. به همین راحتی رله هوشمند شما نصب و راه اندازی شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول با ما تماس بگیرید

از رله هوشمند استاندارد استفاده کنید!

استاندارد بودن محصول به ویژه برای لوازم الکترونیکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از جمله اصلی ترین چالش های محصولات غیر استاندارد می توان به مصرف بالای توان و تولید امواج مضر برای سلامتی انسان اشاره کرد. رله های هوشمند گلدور موفق به اخذ استانداردهای بین المللی معتبری شده اند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • استاندارد بین المللی IEC(International Electrotechnical Commission)

موسسه بین المللی IEC در زمینه تدوین استانداردهای مرتبط با حوزه الکترونیک، الکتریسیته، انتقال نیرو و … فعالیت می کند. از جمله مهمترین استانداردهای وضع شده در زمینه تجهیزات بی سیم می توان به استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی اشاره کرد. محصولاتی قادر به کسب این استاندارد می شوند که از سایر تجهیزات نویز نمی گیرند و علاوه بر این، برای سایر تجهیزات نویز مخرب ایجاد نمی کنند.

رله هوشمند گلدور موفق به دریافت این استاندارد شده است.

 • استاندارد CE

محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند،  از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت خطری ایجاد نمی کنند. این محصولات مجوز فروش در کشور های اتحادیه اروپا را در کنار سایر محصولات بومی خواهند داشت. عملگر هوشمند گلدوِر منطبق بر الزامات استاندارد CE تولید شده و آزمون های آن را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

 • گلدوِر دوستدار محیط زیست

حفظ محیط زیست از جمله ضرورت های عصر حاضر است. اهمیت این موضوع به قدری زیاد است که در تمام حوزه های صنعت استانداردهای زیست محیطی ویژه تعریف شده اند. یکی از این استانداردها در حوزه قطعات الکترونیکی مربوط به منع استفاده از 6 ماده خطرناک از جمله سرب و کادمیوم در تولید قطعات الکترونیک است. کلیه قطعات مورد استفاده در تولید محصولات گلدوِر استاندارد زیست محیطی Restriction of Hazardous Substances (RoHS) را اخذ کرده اند.

برای مشاهده استانداردهای محصولات گلدوِر کلیک کنید