4 دلیل برای خرید کلید لمسی ایرانی

برای خرید کلید لمسی ایرانی می توان دلایل متعددی را بیان کرد. در این مقاله به بررسی 4 دلیل مهم برای این انتخاب پرداخته شده است که می تواند شما را قانع کند

در این مقاله قصد داریم دلایل خرید کلید لمسی ایرانی را بیان کنیم. با ما همراه باشید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قبل از خرید هر وسیله ای به این فکر کنید که آیا از تولیدات ایرانی استفاده کنید یا محصولات خارجی را تهیه کنید. کلید لمسی، یک کلید کنترل جریان الکتریکی است که از تکنولوژی صفحات لمسی (تاچ) جهت قطع یا وصل جریان برق استفاده می کند.

کلید لمسی می تواند جایگزین کلیدهای برق سنتی شود. کلید لمسی در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که عبارتند از:

  • کلید لمسی یک پل
  • کلید لمسی دو پل
  • کلید لمسی سه پل
  • کلید لمسی چهار پل
  • کلید لمسی 8 پل
  • کلید لمسی تبدیل و صلیبی
  • کلید لمسی زنگ

اگرچه تولید کنندگان مختلف کلید لمسی با تعداد پل متفاوت نیز تولید می کنند. نوع دیگری از کلید لمسی، کلید لمسی هوشمند است که در سیستم خانه هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.

اگرچه کلید لمسی هوشمند کارایی متفاوتی دارد، اما از لحاظ ظاهر و مکانیزم عملکرد مشابه کلید لمسی غیر هوشمند است. تنها تفاوت کلید لمسی هوشمند با کلید لمسی معمولی در امکان برقراری ارتباط کلید لمسی هوشمند با دستگاه کنترل مرکزی خانه هوشمند است.

قبلا در مقاله “12 نکته که قبل از خرید کلید لمسی باید بدانید” به نکات مهمی که باید در خرید کلید لمسی به آن توجه کرد اشاره کردم. در این مقاله به دلایل خرید کلید لمسی ایرانی می پردازم.

دلیل اول: امکان توسعه بدون محدودیت

در دسترس بودن تولید کننده یکی از دلایل مهم خرید کلید لمسی ایرانی است. در دسترس بودن تولید کننده مزایای زیادی برای خریداران دارد که در ادامه به بیان چند مورد می پردازیم. گاهی اوقات به دلایل مختلفی از جمله مسائل اقتصادی و اطمینان از عملکرد و کارایی محصول، اقدام به خرید کلید لمسی با تعداد محدود می کنیم و قصد داریم در آینده بر تعداد کلیدهای لمسی اضافه کنیم.

توسعه پذیری کلید لمسی ایرانی

چنانچه فاصله زمانی بین خرید اولین سری کلید لمسی و کلیدهای بعدی زیاد باشد ممکن است با یک چالش جدی مواجه شویم: عدم موجود بودن کلید لمسی مورد نظر ما در بازار … اغلب تولیدکنندگان در بازه های زمانی مشخص اقدام به ایجاد تغییرات در طراحی محصولات خود می کنند.

از آنجا که کلید لمسی نقش بسزایی در دکوراسیون داخلی محیط دارد، عدم هماهنگی کلیدهای لمسی استفاده شده در خانه می تواند تاثیر نامطلوبی بر دکوراسیون داخلی بگذارد.

اما چنانچه تولید کننده در دسترس شما باشد، شما به راحتی می توانید کلید مورد نظر خود را به تولیدکننده سفارش دهید.

دلیل دوم: خدمات پس از فروش  

با وجود اینکه تمام عرضه کنندگان کلید لمسی ادعای ارائه خدمات پس از فروش می کنند، اما به دلیل عدم دسترسی مستقیم به تولید کننده متاسفانه خدمات پس از فروش مطلوبی ارائه نمی کنند. در اینباره می توان گفت دست کم دوره زمانی ارائه خدمات پس از فروش آن ها کوتاه تر از کلید لمسی ایرانی است.

تضمین خدمات پس از فروش با خرید کلید لمسی ایرانی

اگرچه برخی تولیدکنندگان خارجی خدمات پس از فروش مطلوبی ارائه می دهند اما به دلیل عدم دسترسی مستقیم به تولید کننده، محدودیت هایی را برای کاربران فراهم می کند.

دلیل سوم: حمایت از تولیدکننده داخلی

استفاده از کالای با کیفیت حق مصرف کننده است. حمایت از تولیدکننده داخلی به هیچ عنوان به معنای استفاده از تولیدات نا مرغوب داخلی نیست. تولیدکنندگان ایرانی باید تمام تلاش خود را در راستای تولید محصول با کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی انجام دهند.

در این راستا برخی از تولید کنندگان کلید لمسی ایرانی محصولات باکیفیتی تولید می کنند. با خرید کلید لمسی ایرانی با کیفیت و استاندارد، علاوه بر استفاده از محصولات با کیفیت، از تولید کننده ایرانی نیز حمایت می کنید.

دلیل چهارم: امکان سفارشی سازی

چهارمین دلیل خرید کلید لمسی ایرانی امکان سفارشی سازی کلید است. برخی از تولیدکنندگان قادرند کلید لمسی مطابق با سلیقه م نیاز دکوراسیون داخلی شما تولید کنند.

با خرید کلید لمسی ایرانی امکان سفارشی سازی دارید

چنانچه تولیدکننده در دسترس شما نباشد، امکان سفارشی سازی وجود ندارد. با خرید کلید لمسی داخلی می توانید از امکان سفارشی سازی که توسط تولیدکنندگان ایرانی ارائه می شود استفاده کنید.

نتیجه گیری دلایل خرید کلید لمسی ایرانی :

دلایل متعددی برای خرید کلید لمسی ایرانی وجود دارد. براساس دلایل بیان شده در بالا خرید کلیدلمسی ایرانی یک انتخاب درست است. اما این بدان معنا نیست که بدون در نظر گرفتن نیازهای کاربری و دکوراسیون داخلی اقدام به خرید کلید لمسی ایرانی کنیم.

با در نظر گرفتن تمام نکات قبل از خرید و بعد از خرید کلید لمسی، اقدام به خرید کلید لمسی نمایید.

با وجود دلایل بیان شده در بالا، دلایل متعدد دیگری نیز می توان برای خرید کلید لمسی ایرانی بیان کرد. به نظر شما چه دلیل دیگری برای خرید کلید لمسی ایرانی وجود دارد؟

دلایل خود را در انتهای نوشته با ما و مخاطبان عزیزمان به اشتراک بگذارید.