ترموستات لمسی هوشمند گلدور

اتصال وای فای به اینترنت بی نیاز از دستگاه واسط

ترموستات هوشمند وای فای گلدور

8 دلیل انتخاب ترموستات لمسی هوشمند گلدور

قابلیت اتصال همزمان به دو شیر برقی فصل تابستان و زمستان

ترموستات هوشمند با رویه کریستال گرمادیده در رنگ های متنوع

صفحه لمسی خازنی با حساسیت تنظیم شده و سرعت بالا

امکان افزودن سنسور خارجی جهت افزایش دقت اندازه گیری و بهبود عملکر

امکان سفارشی سازی رویه، عملکرد و ولتاژ تغذیه متناسب با نیاز مشتری

نصب راحت در انواع قوطی کلیدهای استاندارد ایرانی و اروپایی

اتصال به اینترنت از طریق وای فای بدون نیاز به دستگاه واسط

قابلیت تنظیم و فرمان به سه دور فن به صورت دستی یا اتوماتیک

ترموستات هوشمند گلدور چگونه کار می کند؟

برای کار با ترموستات هوشمند گلدور لازم است سه پارامتر مهم را تنظیم کنید. این پارامترها عبارتند از:

 • دمای مطلوب
 • فصل کاری
 • مد کاری

هر سه پارامتر از طریق کلیدهای تاچ تعبیه شده روی ترموستات قابل تنظیم است. برای ترموستات گلدور سه مُد کاری اتوماتیک، اقتصادی و دستی تعریف شده است. مُدهای کاری عملکرد و دسترسی های متفاوتی را در اختیار کاربر می گذارند. پس از تعیین فصل کاری، مد کاری و دمای مطلوب ترموستات شروع به کار می کند و دمای مطلوب را برای شما به ارمغان می آورد. عملکرد ترموستات در مدهای کاری مختلف متفاوت است. در زیر به بررسی عملکرد مدهای مختلف پرداخته ایم:

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید

مُد کاری اتوماتیک

در حالت اتوماتیک دمای مورد نظر به صورت دستی یا از طریق اپلیکیشن بر روی ترموستات هوشمند تنظیم می شود. ترموستات با مقایسه دمای مطلوب و دمای محیط سرعت فن را تنظیم و دما را به حد مطلوب می رساند.

مُد اقتصادی

با تنظیم مد کاری اقتصادی، بیشترین میزان صرفه جویی در مصرف انرژی را تجربه خواهید کرد. در این حالت به صورت پیشفرض دمای ترموستات لمسی و هوشمند بر روی 23 درجه تنظیم شده است.

مُد دستی

زمان هایی که می خواهید خیلی سریع دمای محیط را کم یا زیاد کنید، ترموستات گلدور را در حالت دستی تنظیم کنید. در این حالت دور فن به صورت دستی و توسط کاربر تعیین می شود و محدودیت دمای ترموستات اعمال می شود.

عملکرد ترموستات لمسی

 ترموستات وسیله ای است که برای نگه داشتن دما در یک حد مشخص مورد استفاده قرار می گیرد. دمای مطلوب توسط کاربر یا سیستم تعیین می شود. نسل قدیم ترموستات ها از کلیدهای مکانیکی برای تنظیم و کنترل دما بهره می بردند. ترموستات لمسی، از تکنولوژی تاچ به جای کلیدهای کنترلی مکانیکی استفاده می کند. برای تنظیم دما و همچنین فصل و مد کاری در این ترموستات ها کافی است صفحه را لمس کنید.
ترموستات هوشمند لمسی اما در کنار استفاده از صفحات لمسی برای دکمه های کنترلی، امکان دسترسی از طریق اینترنت و کنترل از راه دور را برای کاربر فراهم می کند. به کمک این ترموستات ها می توانید از طریق اپلیکیشن و از هر جای دنیا دمای مورد نظر را تنظیم کنید. علاوه بر این امکان تعریف سناریوهای دمایی مختلف نیز بر روی ترموستات هوشمند وجود دارد.
ترموستات‌ها به دلیل حجم مصرف انرژی یا تفاوت در امکانات ارائه دهنده همچنین متریال استفاده شده در ساخت دارای انواع مختلفی است در این قسمت با انواع مختلف ترموستات آشنا خواهیم شد

نظرات مشتریان ما
آقای نیلچیان
آقای نیلچیانپروژه 8 واحدی اصفهان
ادامه مطلب
درود بر شما تشکر از کیفیت و زیبایی کلیدها. قطعا در پروژه های بعدی نیز از محصولات گلدور استفاده خواهیم کرد.
مهندس میلاد عباس زوج
مهندس میلاد عباس زوجشرکت فنی مهندسی تهران
ادامه مطلب
با توجه به اختلالات اینترنت، برخی از مشکلات در نرم افزار برندهای مختلف مشترک است. اما مزیت شرکت گلدور پشتیبانی عالی و همچنین ذخیره شدن اطلاعات کاربری در سرور است. با این قابلیت پس از نصب مجدد نرم افزار نیازی به انجام دوباره تنظیمات نیست.
مهندس سهرابی
مهندس سهرابیکرج
ادامه مطلب
ازکیفیت محصول و بسته بندی خیلی راضی هستم. طی همکاری 5 ساله با شرکت گلدور و هوشمندسازی چندین پروژه، 3 یا 4عدد کلید دچار مشکل شدند. که با خدمات گارانتی سریع مشکل برطرف شد.
قبل
بعدی

انواع ترموستات های لمسی گلدور

ترموستات لمسی ساده 

این ترموستات تنها قابلیت لمسی دارد و انواع تنظمیات روی آن تنها از طریق لمس ساده قابل اعمال هستند. بوسیله این ترموستات دمای اتاق براحتی و تنها با یک لمس ساده قابل تنظیم است.نمایشگر ساده و کاربردی با قابلیت سفارشی سازی

ترموستات لمسی ساده 

این ترموستات تنها قابلیت لمسی دارد و انواع تنظمیات روی آن تنها از طریق لمس ساده قابل اعمال هستند. بوسیله این ترموستات دمای اتاق براحتی و تنها با یک لمس ساده قابل تنظیم است.نمایشگر ساده و کاربردی با قابلیت سفارشی سازی

ترموستات لمسی ریموتی

ترموستات لمسی ریموتی علاوه براینکه همانند مدل لمسی ساده قابلیت انجام تنظیمات از طریق صفحه تاچ خود را دارد بوسیله یک ریموت از فاصله چندمتری هم قابل تنظیم است.این تکنولوژی راحتی زیادی برای کاربر به همراه دارد.

ترموستات لمسی هوشمند اکونومی

ترموستات لمسی هوشمند گلدور امکان کنترل از طریق اپلیکیشن نصب شده بر روی گوشی را دارد. با نصب اپلیکیشن گلدور بر روی گوشی وبایل خود براحتی و از هرجای دنیا امکان کنترل ترموستات های هوشمند گلدور را دارید

جدیدترین تکنولوژی تاچ دنیا در ترموستات هوشمند لمسی گلدور

در طراحی ترموستات لمسی گلدور از جدیدترین تکنولوژی تاچ خازنی موجود در بازار استفاده شده است. یکی از چالش های اصلی کلیدهای لمسی، کیفیت و نحوه عملکرد تاچ است. از بین تکنولوژی های تاچ موجود، تاچ خازنی عملکرد به مراتب بهتری دارد. صفحات تاچ خازنی به صورت پیوسته در حال ارتقا و بهبود هستند. ترموستات لمسی و هوشمند گلدور از جدیدترین تکنولوژی تاچ موجود در بازار بهره می برد. کافی است دستتان را به کلید نزدیک کنید.

عدم تنظیم درست حساسیت تاچ، تجربه کاربری ناخوشایندی را به یادگار خواهد گذاشت. حساسیت پایین سبب عدم دریافت صحیح فرامین و حساسیت بالا سبب تاثیر زیاد نویز بر روی عملکرد کلید خواهد شد. در ترموستات هوشمند گلدور حساسیت صفحات تاچ برای لمس از روی شیشه ای به ضخامت 4 میلیمتر تنظیم شده است.

ویژگی های ترموستات های لمسی گلدور مدل اکونومی

 • قابلیت نمایش همزمان دمای تنظیمی و محیط
 • دارای سنسور دوم و عملکرد در قالب مود گرمایش از کف
 • قابلیت جابجایی بین اعمال کنترل دمایی در فضای اول و دوم
 • دارای سه دور فن
 • دارای خروجی جهت کنترل پکیج و کنترل کمپرسور
 • کنترل گرمایش با کویل آبگرم در حالت گرمایش
 • مناسب برای داکت اسپیلت و فن کوئل
 • نصب روکار و دارای صفحه لمسی
 • قابلیت کنترل بصورت ساده، هوشمند و ریموتی
 • قیمت بسیار اقتصادی و مناسب
 • تجمیع سازی کنترل در بستر اپلیکیشن خانه هوشمند گلدور در کنار سایر تجهیزات خانه هوشمند
ترموستات هوشمند لمسی مدل اقتصادی

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید

با خیال راحت خرید کنید!

خدمات پس از فروش برای تجهیزات الکترونیکی یک الزام مهم است. اگر سری به بازار موبایل بزنید، ازدهام موجود در مراکز خدمات پس از فروش برندهایی همچون سامسونگ و اپل اهمیت بالای این موضوع را نشان می دهد. ترموستات هوشمند و ترموستات لمسی گلدور با 10 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش ارائه می شود. شرح خدمات پس از فروش گلدور عبارتست از:

 • یک سال گارانتی تعویض 
 • دو سال گارانتی تعمیر رایگان 
 • 7 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش
سوالات متداول
ترموستات لمسی هوشمند گلدور چه کاربردهایی دارد؟

ترموستات گلدور براساس سیستم کنترلی فن کویل طراحی شده است. اما علاوه بر فن کویل می توان برخی تجهیزات سرمایشی و گرمایشی دیگر از جمله پکیج را نیز با آن کنترل کرد. لازم به ذکر است جهت کنترل از طریق ترموستات، دستگاه مورد نظر باید قابلیت کنترل ترموستاتیک را داشته باشد.

آیا نصب و راه اندازی ترموستات لمسی گلدور ساده است؟

بله! نصب و راه اندازی ترموستات هوشمند گلدور مانند سایر تجهیزات هوشمندسازی ساختمان تولید شده توسط گلدور کار بسیار راحتی است. ابتدا سیم های فاز و نول و خروجی های سمت مصرف کننده را مشخص کنید. سپس سیم های را به ترمینال متناظر روی ترموستات ببندید. ترموستات را در قوطی کلید نصب کنید. در مرحله دوم چنانچه ترموستات شما از نوع هوشمند باشد، کافی است وارد اپلیکیشن شده و ترموستات را به اپلیکیشن اضافه کنید. تمام فرآیند نصب و راه اندازی حداکثر 5 دقیقه زمان می برد.

استفاده از ترموستات چگونه مصرف انرژی را کاهش می دهد؟

از جمله مزایای اصلی استفاده از ترموستات، کاهش مصرف انرژی است. ترموستات ها با کنترل دما در یک حد مشخص نقش بسیار مهمی در کاهش مصرف انرژی دارند. برای بهره مندی از این قابلیت ترموستات هوشمند گلدور می توانید مد کاری اقتصادی یا اتوماتیک را فعال کنید.

چه بخش هایی از ترموستات قابل سفارشی سازی است؟

با توجه به اینکه ترموستات لمسی و هوشمند گلدوِر توسط شرکت خانه هوشمند گلدور طراحی و تولید شده است، امکان سفارشی سازی عمیق محصول وجود دارد. تغییرات ظاهری، تغییرات عملکردی یا تغییر ولتاژ تغذیه! جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفارشی سازی محصول با ما تماس بگیرید.

تفاوت ترموستات معمولی و هوشمند چیست؟

از آنجایی که ترموستات معمولی یک وسیله مکانیکی هست، دقت بسیار کمتری دارد و زمان پاسخگویی آن طولانی تر است.ترموستات معمولی قابلیت برنامه ریزی نیز ندارد. همه این ویژگی ها در کنار هم باعث می شود ترموستات معمولی قیمت پایینتری داشته باشد. ترموستات هشومند با داشتن ویژگی هایی از جمله تشخیص دما با دقت بالا، امکان برنامه ریزی و واکنش سریع باعث کاهش مصرف انرژی می شود.

نکات تکمیلی

حفظ تنظیمات کاربر 

ترموستات لمسی هوشمند گلدوِر را می توانید با لمس یک کلید خاموش یا روشن کنید. اما تنظیم دوباره دما، فصل کاری و مُد عملکرد ترموستات، تجربه کاربری ناخوشایندی را به همراه خواهد داشت. جهت سهولت استفاده کاربران، تنظیمات ترموستات شامل دما، فصل و مُد کاری ذخیره می شود.

رله های قدرتمند 7 آمپری

ترموستات لمسی از دو بخش مدار قدرت و مدار فرمان ساخته می شود. مدار قدرت وظیفه کنترل جریان برق را بر عهده دارد. در مدار فرمان این ترموستات از رله های 7 آمپری S.P.D.T جهت کنترل خروجی شیر برقی ها و خروجی فن استفاده شده است. 

اپلیکیشن خانه هوشمند

اپلیکیشن کنترلی ترموستات لمسی هوشمند گلدور، یک نرم افزار خانه هوشمند بومی است که توسط تیم فنی توانمند گلدور توسعه داده شده است و علاوه بر ترموستات توانایی کنترل کلیه تجهیزات سخت افزاری گلدور را دارد. از مزایای اصلی این نرم افزار می توان به زبان فارسی، رابط گرافیکی جذاب و کاربرپسند، امکان تعریف سناریو و زمانبندی و ... اشاره کرد.

ترموستات هوشمند استاندارد بخرید!

اهمیت و لزوم استاندارد امروزه بر کسی پوشیده نیست. ترموستات لمسی و هوشمند گلدور موفق به اخذ استانداردهای بین المللی شده است که عبارتند از:

استاندارد ROHS

کلیه قطعات مورد استفاده در تولید محصولات گلدوِر استاندارد زیست محیطی منع استفاده از 6 ماده خطرناک برای محیط زیست را اخذ کرده اند.

استاندارد بین المللی CE

این استاندارد محصولات را از نظر سلامت، امنیت و مضر نبودن برای انسان و طبیعت بررسی می کند و مجوز فروش به کشورهای اتحادیه اروپا را صادر می کند.

استاندارد بین المللی IEC

براساس این استاندارد رله هوشمند گلدور در محدوده ی امواج غیر مضر برای سلامت انسان فعالیت می کند. در برابر نویز ایمن است و نویز مخرب ایجاد نمی کند.

جهت مشاهده استاندارد محصولات گلدوِر کلیک کنید