هوشمند سازی ساختمان مشهد را با ما تجربه کنید

شرکت خانه هوشمند گلدوِر تولید کننده تجهیزات هوشمندسازی ساختمان با استانداردهای بین المللی. ما مجری هومشند سازی ساختمان مشهد به صورت بی سیم و سیمی هستیم ...

خانه هوشمند گلدور تولید کننده و مجری هوشمند سازی ساختمان مشهد، با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی. محصولات گلدور در دو گروه کلیدهای لمسی و محصولات هوشمند به بازار عرضه می شوند. محصولات خانه هوشمند وای فای و محصولات خانه هوشمند RF گلدور نیازهای هوشمند سازی شما را برطرف می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

 اصول هوشمند سازی ساختمان همیشه ثابت است. فرقی نمی کند که شما به دنبال هوشمند سازی ساختمان مشهد یا هر نقطه دیگری از دنیا باشید. اما به نظر می رسد هدف شما، پیدا کردن شرکتی است که عملیات هوشمند سازی ساختمان را در مشهد برای شما به انجام برساند.

شرکت خانه هوشمند گلدوِر تولید کننده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان با استانداردهای روز اروپا از جمله IEC و CE است. ما در نقاط مختلف ایران همکارانی داریم که امور هوشمند سازی ساختمان شما را انجام خواهند داد. علاوه بر این تجهیزات هوشمند سازی ساختمان گلدوِر را می توانید به راحتی نصب و راه اندازی کنید.

همچنین ما نمایندگان مجرب و متعهدی جهت هوشمند سازی ساختمان مشهد داریم که آماده خدمت رسانی به شما هستند. جهت آشنایی با تجهیزات هوشمند سازی ساختمان گلدوِر و برخی پروژه های انجام شده توسط شرکت در سطح مشهد با من همراه باشید.

سیستم خانه هوشمند گلدوِر چگونه کار می کند؟

با توجه به تکنولوژی ارتباطی مورد استفاده برای تجهیزات، نحوه عملکرد آن ها متفاوت است. به طور کلی محصولات خانه هوشمند گلدور در دو گروه وای فای و RF تولید و عرضه می شوند.

خانه هوشمند وای فای

تجهیزات خانه هوشمند وای فای به صورت مستقیم و بدون نیاز به هرگونه دستگاه واسط، به اینترنت متصل می شوند. این تجهیزات به سرور مرکزی گلدور متصل می شوند. برای استفاده از این تجهیزات به آی پی استاتیکو دستگاه کنترل مرکزی نیاز نخواهید داشت. تجهیزات هوشمند وای فای گلدور شامل کلید لمسی هوشمند وای فای، رله هوشمند و ترموستات هوشمند است که همه نیازهای شما را برآورده می کند.

هنگامی که در خانه حضور دارید بدون نیاز به اینترنت می توانید تجهیزات را با موبایل کنترل کنید. زمانی که بیرون از خانه هستید به کمک موبایل و با اتصال به اینترنت، خانه هوشمند تحت فرمان شماست.

تجهیزات هوشمند RF

تجهیزات هوشمند RF گلدوِر شامل یک دستگاه کنترل مرکزی خانه هوشمند و نودهای عمل کننده است. دستگاه کنترل مرکزی وظیفه برقراری ارتباط بین تجهیزات خانه هوشمند و اینترنت را بر عهده دارد. نودهای عمل کننده به دو صورت کنترل محلی و کنترل از راه دور با موبایل عمل می کنند.

دستگاه کنترل مرکزی با استفاده از تکنولوژی WIFI به نرم افزار کاربردی خانه هوشمند گوشی شما متصل می شود. زمانی که در خانه حضور دارید، بدون نیاز به اینترنت می توانید تجهیزات خود را کنترل کنید. زمانی که بیرون از خانه هستید از طریق اینترنت و یا پیامک می توانید با گیت وی در ارتباط باشید.

کافی است از طریق نرم افزار کاربردی خانه هوشمند گلدوِر  دستور مورد نظر را صادر کنید و منتظر اجرای دستورتان باشید به همین راحتی …

تجهیزات هوشمند سازی ساختمان گلدور

در این بخش به معرفی تولیدات خانه هوشمند گلدوِر قابل استفاده در هوشمند سازی ساختمان مشهد می پردازیم. محصولات گلدوِر طیف گسترده ای دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هریک از محصولات بر روی لینک آن ها در زیر کلیک کنید.

دستگاه کنترل مرکزی خانه هوشمند گلدوِر

کلید لمسی هوشمند گلدوِر

اپلیکیشن خانه هوشمند گلدوِر

پنل لمسی دیواری گلدوِر

رله های هوشمند گلدوِر

هریک از تجهیزات قابلیت های متفاوتی دارند که با مراجعه به لینک های بالا می توانید اطلاعات کاملی را در مورد آن ها کسب کنبد.

پروژه های انجام شده هوشمند سازی ساختمان مشهد

شرکت گلدور با بهره گیری از نیروهای متخصص و تولید محصولات با کیفیت توانسته است پروژه های زیادی را در سطح کشور و حتی خارج از کشور اجرا کند. با توجه به اینکه مخاطبان این مقاله اغلب به دنبال پروژه های هوشمند سازی ساختمان مشهد هستند، به بیان چند پروژه هوشمند ساختمان که توسط خانه هوشمند گلدوِر در مشهد اجرا شده است می پردازیم.

  • پروژه هوشمند سازی ساختمان مسکونی عمارت سفید

هوشمند سازی این پروژه مسکونی 10 واحدی با استفاده از محصولاتگلدوِر، انجام شده است. از جمله قابلیت های ارائه شده در این پروژه می توان به کنترل هوشمند روشنایی و کنترل هوشمند سیستم های سرمایش و گرمایش اشاره کرد.

هوشمندسازی ساختملن مشهد - عمارت سفید

  • هوشمند سازی ساختمان پزشکان آبشار مشهد

این پروژه در 10 واحد مجزا توسط شرکت خانه هوشمند گلدوِر هوشمند سازی شده است. تجهیزات مختلفی از جمله پنل لمسی دیواری، کلیدهای لمسی هوشمند و رله های هوشمند جهت کنترل تجهیزات الکتریکی در این پروژه مورد استفاده قرار گرفته است.

هوشمند سازی ساختمان مشهد - پروژه آبشار

پروژه های زیادی توسط خانه هوشمند گلدور در سطح مشهد هوشمندسازی شده اند که به دلیل پرهیز از اطاله کلام، از معرفی آن ها خودداری می کنم.

جهت آشنایی با سایر پروژه ها و خدمات شرکت خانه هوشمند گلدور در هوشمند سازی ساختمان مشهد با ما تماس بگیرید…

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس بگیرید

2 دیدگاه دربارهٔ «هوشمند سازی ساختمان مشهد را با ما تجربه کنید;

    • سلام جناب خانی وقت بخیر. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی با ما تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم تماس با ما، اطلاعات تماس را در اختیار ما بگذارید تا با شما تماس بگیریم

      پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!