کلید لمسی کنترل روشنایی گلدور

 • رویه کریستال ضدخش ماشیکاری شده یا چوب طبیعی
 • صفحه لمسی خازنی با حساسیت تنظیم شده و سرعت بالا
 • سازگاری با انواع لامپ های کم مصرف، LED و مهتابی
 • قابل نصب در انواع قوطی کلیدهای سنتی و مدرن
 • قابلیت سفارشی سازی رنگ رویه و آیکون کلید
 • قابل سفارش در انواع 1 پل تا 4 پل و 6 پل و 8 پل
 • کلید سناریوی ALL در مدل های 2 پل و 3 پل
 • نصب آسان بدون نیاز به تغییر سیم کشی و قوطی کلید

کلید لمسی گلدوِر

کلید لمسی کنترل روشنایی چیست؟

برای کنترل تجهیزات روشنایی از قبیل لامپ، مهتابی، نور مخفی و … می توان از کلید لمسی استفاده کرد. کلیدهای سنتی که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرند، از یک اهرم مکانیکی برای کنترل جریان برق و روشن و خاموش کردن لامپ استفاده می کنند. در کلیدهای لمسی قطع و وصل جریان توسط مدارات الکترونیکی انجام می شود.

صفحات تاچ موجود در پشت رویه شیشه ای (یا چوبی) کلید، فرمان را از کاربر دریافت و پس از تفسیر برای مدار قدرت ارسال می کنند. مدار قدرت کلید وظیفه قطع و وصل جریان برق و در نتیجه کنترل روشنایی را بر عهده دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

هماهنگی کلید و پریزها با رنگ دیوارها یک اصل در طراحی دکوراسیون داخلی است. کلید لمسی گلدوِر در رنگ ها و طرح های متنوع دست شما را برای یک انتخاب درست باز می گذارد. 

علاوه بر این شرکت “خانه هوشمند گلدور” قادر است کلید لمسی با طراحی سفارشی را برای شما تولید کند. کافی است طرح مورد نظر خود را با کیفیت مناسب برای ما ارسال کنید. طراح زندگی خود باشید …

کلید لمسی گلدور چه ویژگی هایی دارد؟

تنوع محصولات موجود در بازار انتخاب کلید لمسی مناسب را سخت می کند. محصولات مختلف را می توان براساس ویژگی هایشان با هم مقایسه کرد. جهت آشنایی بیشتر در ادامه به بیان مهم ترین ویژگی های کلیدهای لمسی گلدور پرداخته شده است.

نصب در انواع قوطی کلید

از جمله چالش های مهم در انتخاب کلید لمسی، قوطی کلید متناسب با آن است. این مساله در مورد پروژه های در حال استفاده چالش مهم تری به شمار می آید. با خرید کلید لمسی گلدوِر چالش قوطی کلید برای شما حل می شود. این کلیدها را می توانید به راحتی در انواع قوطی کلید نصب کنید.

هر آیکونی که شما بخواهید!!!

عموما محل های لمس بر روی کلید لمسی با آیکون های نورانی مشخص می شود. این ضمن مشخص کردن محل های لمس روی کلید، دیدن کلید در تاریکی را نیز تسهیل می کنند. ما قادریم کلیدهای لمسی با آیکون های مورد نظر شما را تولید کنیم. هر آیکونی که شما بخواهید روی هر رنگی که شما بخواهید!

کلید لمسی گلدور روی دیوار

جنس و طرح رویه را شما انتخاب می کنید!

ما کلید لمسی گلدوِر را مطابق سلیقه و نیاز شما تولید می کنیم! رویه کلید از دو جنس کریستال حرارت دیده و چوب طبیعی تولید می شود.

 • کلید تاچ با رویه کریستال در رنگ های سفید، مشکی و بژ تولید می شود.
 • در کلید تاچ با رویه چوب طبیعی از چوب راش و گردو برای رویه کلید استفاده می شود.

اگر محصولاتی که ما به صورت پیشفرض تولید می کنیم سلیقه شما را تامین نمی کند، کلید لمسی سفارشی برای شما تولید خواهیم کرد.

توان مصرفی پایین

مدارات الکترونیکی کلید لمسی همواره در حال مصرف انرژی هستند. چنانچه توان مصرفی کلید بالا باشد، مبلغ قبض برق شما رو شوکه خواهد کرد! کلیدهای گلدور از منبع تغذیه SMPS  با طول عمر بالا و توان مصرفی بسیار پایین بهره می برند. توان مصرفی این کلیدها حدود 0.3 وات است.

تاچ خازنی حساس با سرعت بالا

کلید لمسی گلدور از تکنولوژی تاچ خازنی بهره می برد. نکته مهم در استفاده از تاچ خازنی، تنظیم حساسیت آن است. تنظیم صحیح حساسیت سرعت عملکرد مناسب تاچ را به همراه دارد. حساسیت محل های لمس این کلید برای رویه ای به ضخامت 4 میلیمتر تنظیم شده است.

سازگاری با لامپ کم مصرف و ال ای دی

 لامپ های ال ای دی و کم مصرف در حال حاضر به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. عملکرد لامپ های نسل جدید با لامپ های رشته ای کاملا متفاوت است. این لامپ ها از منبع تغذیه داخلی به منظور تبدیل ولتاژ بهره می برند. تفاوت عملکرد لامپ ها، روش کنترل آن ها را نیز متفاوت می کند.

کلید لمسی گلدوِر با لامپ های کم مصرف و ال ای دی نیز سازگار است. همچنین برای کنترل انواع مهتابی و لامپ رشته ای نیز می توانید از این کلید بهره ببرید.

کلیدها و پریزها هماهنگ هستند

اغلب کلیدها و پریزها در کنار هم نصب می شوند. عدم هماهنگی کلیدها و پریزها از زیبایی آن ها می کاهد. برای رفع این چالش پیشنهاد ما استفاده از پریزهای مشابه کلید لمسی است. این پریزها با رویه شبه کریستال ماشینکاری شده تولید می شوند. انواع سوکت های برق، تلفن، آنتن و … قابل سفارش هستند.

کلید لمسی با تعداد پل های متنوع

کلید لمسی کنترل روشنایی گلدوِر در انواع یک پل، دوپل، سه پل، 4 پل ، شش پل و 8 پل تولید می شود. کلیدهای لمسی تبدیل، صلیبی، پرده برقی و کولر آبی در کنار ترموستات لمسی نیز به سبد محصولات اضافه شده اند. 

کلید سناریوی ALL در مدل های دوپل، سه پل و شش پل

گاهی اوقات همه لامپ ها را به صورت همزمان خاموش یا روشن می کنیم. به عنوان مثال هنگام خروج یا ورود به منزل! کلیدهای سنتی را به راحتی می توانید به صورت همزمان خاموش یا روشن کنید. اما این قابلیت در اغلب کلیدهای لمسی وجود ندارد. کلیدهای لمسی دوپل، سه پل و شش پل گلدور دارای کلید سناریوی ALL هستند.

با یک بار لمس این کلید می توانید همه سرخط های متصل به کلید را به صورت همزمان روشن یا خاموش کنید.

نصب آسان کلید لمسی کنترل روشنایی گلدوِر

یکی از چالش های کاربران کلید لمسی، پیچیدگی نصب و راه اندازی آن هاست. برای استفاده از کلید لمسی گلدوِر کافی است، کلید سنتی را باز کنید و کلید لمسی گلدوِر را جایگزین آن کنید. این کلید در انواع قوطی کلید نصب می شود، اما چنانچه در حال ساخت یا بازسازی پروژه هستید، پیشنهاد می کنیم از قوطی کلیدهای استاندارد عمیق برای نصب کلید لمسی استفاده کنید.

این قوطی کلیدها به دلیل عمق بیشتر، فضای مناسبی را جهت نصب در اختیار شما قرار می دهند. در صورت نیاز می توانید همزمان با ثبت سفارش کلید، تعداد قوطی کلید مورد نیاز را نیز سفارش دهید.

اما در صورتی که قصد نصب کلید لمسی در ساختمان در حال استفاده دارید، نیازی به  تخریب و تعویض قوطی کلید نیست. به راحتی می توانید کلید سنتی را باز و کلید لمسی گلدوِر را جایگزین کنید.

استاندارد کلید لمسی کنترل روشنایی گلدوِر 

داشتن استاندارد برای تجهیزات الکترونیکی از جمله کلید لمسی، یک اصل مهم است. این کلیدها می توانند به عنوان یک منبع نویز در شبکه عمل کنند. از سوی دیگر ممکن است کلیدها تحت تاثیر نویز محیط قرار بگیرند. مراجع استاندارد با استفاده از آزمون های ویژه این مساله را مورد ارزیابی قرار می دهند.

با وجود اینکه استاندارد داخلی در این زمینه تدوین نشده است، برخی از استانداردهای بین المللی برای کلیدهای لمسی قابل استناد است. کلید لمسی گلدور موفق به اخذ استانداردهای زیر شده است:

 • استاندارد بین المللی IEC(International Electrotechnical Commission)

این موسسه بین المللی در زمینه تدوین کلیه استانداردهای مرتبط با الکترونیک، الکتریسیته، انتقال نیرو و … فعالیت می کند. کلید لمسی گلدوِر آزمون های استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی تجهیزات وایرلس IEC را با موفقیت گذرانده است.

براساس این استاندارد، کلیدهای لمسی تولیدی گلدوِر، از نویز سایر تجهیزات الکترونیکی متاثر نمی شوند و علاوه بر این، برای سایر تجهیزات نویز مخرب ایجاد نمی کنند. براساس این استاندارد احتمال تداخل در کارکرد این کلید با تجهیزات وایرلس به حداقل ممکن رسیده است.

 • استاندارد CE

آزمون های CE، محصولات را از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار می دهند. محصولاتی که این آزمون ها را با موفقیت پشت سر بگذارند، مجوز فروش در کشور های عضو اتحادیه اروپا را اخذ می کنند. کلید لمسی گلدوِر موفق به اخذ استاندارد CE شده است.

 • گلدوِر دوستدار محیط زیست

کلیه قطعات الکترونیکی استفاده شده در تولید محصولات گلدوِر دارای استاندارد زیست محیطی

Restriction of Hazardous Substances (RoHS) هستند.