کلید لمسی گلدور با رویه کریستال و طراحی سفارشی

چرا کلید گلدور بخریم؟

• رویه کریستال ضدخش ماشینکاری شده یا چوب طبیعی

• قابلیت سفارشی سازی رنگ و آیکون های کلید متناسب با نیاز کاربر

• صفحه لمسی خازنی با حساسیت تنظیم شده و سرعت بالا

• تنوع بالای محصول در انواع یک پل تا 10 پل، کلید تبدیل، صلیبی و ...

• نصب راحت در انواع قوطی کلیدهای استاندارد ایرانی و اروپایی

• کلید سناریوی GW برای کنترل همزمان همه سرخط ها

• سازگاری با انواع لامپ های کم مصرف، LED ، مهتابی و ...

• نصب آسان بدون نیاز به تغییر سیم کشی و قوطی کلید

کلید لمسی کنترل روشنایی چیست؟

برای کنترل تجهیزات روشنایی از قبیل لامپ، مهتابی، نور مخفی و … از کلید استفاده می شود. کلیدهای لمسی، نسل جدید تجهیزات کنترل روشنایی هستند که به کمک مدارات الکترونیکی جریان برق را کنترل می کنند.

در این کلیدها فرمان کاربر توسط صفحات تاچ موجود در پشت رویه کلید (از جنس شیشه، چوب یا …) دریافت می شود. در کلید ریموتی و کلید هوشمند علاوه بر صفحات لمسی، روش های کنترل از راه دور نیز در نظر گرفته شده است. فرمان دریافت شده از کاربر، در مدار کنترل تحلیل شده و به مدار قدرت ارسال می شود. مدار قدرت وظیفه قطع و وصل جریان برق را بر عهده دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

تنوع رنگ و رویه کلیدهای گلدوِر

تنوع عملکرد کلید لمسی گلدور

انواع کلید لمسی کنترل روشنایی

جدیدترین تکنولوژی تاچ دنیا در کلیدهای گلدور

صفحات تاچ اساس طراحی و تولید کلید لمسی هستند؛ از اینرو عملکرد مناسب این بخش از کلیدها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در تولید کلیدهای لمسی گلدور از جدیدترین تکنولوژی تاچ دنیا استفاده شده است. دقت و حساسیت بالای تاچ از جمله مزایای نسل جدید کلیدهای لمسی گلدور است. برای مشاهده عملکرد تاچ کلید ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

سوالات متداول

اساس طراحی محصولات گلدور بر پایه plug and play (بزن به برق و استفاده کن) گذاشته شده است. برای نصب این کلیدها کافی است سیم های ورودی و خروجی را به ترمینال های تعیین شده ببندید. سپس کلید را به کمک پیچ های موجود در بسته بندی روی دیوار ثابت کنید.

کلیدهای لمسی گلدور برای کنترل انواع لامپ و تجهیزات روشنایی قابل استفاده است.

اصولا سناریو در سیستم های هوشمند تعریف می شود. اما به منظور کاربری راحت تر کلید لمسی گلدور، سناریوی GW برای کلیدها در نظر گرفته شده است. به کمک این سناریو می توانید همه پل های کلید را به صورت همزمان روشن یا خاموش کنید.

کلید لمسی گلدور توسط متخصصان این شرکت طراحی و تولید شده است. با توجه به اشراف کامل ما به محصول خودمان! همه بخش های کلید قابل سفارشی سازی است. از رنگ رویه و شکل آیکون ها تا عملکرد کلید قابل سفارشی سازی است.

کلیدهای لمسی از مدارات الکترونیکی ساخته شده اند و به صورت مداوم در حال مصرف برق هستند. در صورت طراحی نامناسب، میزان مصرف کلیدها زیاد می شود و تاثیر زیادی بر میزان مصرف برق دارند. کلید لمسی گلدور با مصرف توان در حدود 1 وات اثر چندانی بر میزان برق مصرفی شما نخواهد داشت.

نصب در انواع قوطی کلید

از جمله چالش های مهم در انتخاب کلید لمسی، قوطی کلید متناسب با آن است. این مساله در مورد پروژه های در حال استفاده چالش مهم تری به شمار می آید. با خرید محصولات گلدوِر چالش قوطی کلید برای شما حل می شود. این کلیدها را می توانید به راحتی در انواع قوطی کلید نصب کنید.

هر آیکونی که شما بخواهید!!!

محل های لمس کلید لمسی با آیکون های نورانی مشخص می شود. این کار ضمن مشخص کردن محل های لمس روی کلید، دیدن کلید در تاریکی و همچنین تشخیص روشن یا خاموش بودن پل های کلید را نیز تسهیل می کنند. ما قادریم کلیدهای لمسی با آیکون های مورد نظر شما را تولید کنیم. هر آیکونی که شما بخواهید روی هر رنگی که شما بخواهید!

کلید لمسی گلدور روی دیوار

تنوع آیکون کلید لمسی گلدور

طراح کلید لمسی خود باشید!

ما کلید لمسی گلدوِر را مطابق سلیقه و نیاز شما تولید می کنیم! رویه کلید از دو جنس کریستال حرارت دیده و چوب طبیعی تولید می شود.

  • کلید تاچ با رویه کریستال در رنگ های سفید، مشکی و بژ تولید می شود.
  • در کلید تاچ با رویه چوب طبیعی از چوب راش و گردو برای رویه کلید استفاده می شود.

اگر محصولاتی که ما به صورت پیشفرض تولید می کنیم سلیقه شما را تامین نمی کند، کلید لمسی سفارشی برای شما تولید خواهیم کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

کلید لمسی هماهنگ با انواع پریز

 عدم هماهنگی کلیدها و پریزها از زیبایی آن ها می کاهد. برای رفع این چالش پیشنهاد ما استفاده از پریزهای مشابه کلید لمسی است. این پریزها با رویه شبه کریستال ماشینکاری شده تولید می شوند. انواع سوکت های برق، تلفن، آنتن و … قابل سفارش هستند.

کلید لمسی گلدور در کنار پریز

نصب آسان و بی دردسر

 برای استفاده از کلید لمسی گلدوِر کافی است، کلید سنتی را باز کنید و کلید لمسی گلدوِر را جایگزین آن کنید. این کلید در انواع قوطی کلید نصب می شود، اما چنانچه در حال ساخت یا بازسازی پروژه هستید، پیشنهاد می کنیم از قوطی کلیدهای استاندارد عمیق برای نصب کلید لمسی استفاده کنید.

این قوطی کلیدها به دلیل عمق بیشتر، فضای مناسبی را جهت نصب در اختیار شما قرار می دهند. در صورت نیاز می توانید همزمان با ثبت سفارش کلید، تعداد قوطی کلید مورد نیاز را نیز سفارش دهید.

اما در صورتی که قصد نصب کلید لمسی در ساختمان در حال استفاده دارید، نیازی به  تخریب و تعویض قوطی کلید نیست. به راحتی می توانید کلید سنتی را باز و کلید لمسی گلدوِر را جایگزین کنید.

کلیدهای استاندارد گلدوِر

در راستای تایید کیفیت کلید لمسی می توان به استانداردهای مختلفی اشاره کرد. اگرچه این استانداردها به صورت اختصاصی برای کلید لمسی طراحی نشده اند، اما اخذ این استانداردها نشان از کیفیت قابل اعتماد تجهیزات الکترونیکی دارد. کلید لمسی گلدور با اخذ استانداردهای لازم تاکنون به 4 کشور دنیا صادر شده است. استانداردهای محصولات گلدور را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

استاندارد ROHS

کلیه قطعات مورد استفاده در تولید محصولات گلدوِر استاندارد زیست محیطی منع استفاده از 6 ماده خطرناک برای محیط زیست را اخذ کرده اند.

استاندارد بین المللی CE

این استاندارد محصولات را از نظر سلامت، امنیت و مضر نبودن برای انسان و طبیعت بررسی می کند و مجوز فروش به کشورهای اتحادیه اروپا را صادر می کند.

استاندارد بین المللی IEC

براساس این استاندارد رله هوشمند گلدور در محدوده ی امواج غیر مضر برای سلامت انسان فعالیت می کند. در برابر نویز ایمن است و نویز مخرب ایجاد نمی کند.

error: Content is protected !!