کلید لمسی غیرهوشمند گلدور

کلید لمسی 5 پل ace+

دلایلی که نمی تونی نادیده بگیری!

نصب راحت در انواع قوطی کلیدهای استاندارد ایرانی و اروپایی

سازگار با انواع کولر آبی سلولزی و پوشالی​

کلید لمسی با رویه کریستال ماشینکاری شده یا چوب طبیعی

حفاظت از اضافه بار احتمالی بر روی موتور

صفحه لمسی خازنی با حساسیت تنظیم شده و سرعت بالا

رویه کریستال گرما دیده ماشینکاری شده

سازگاری با انواع لامپ های کم مصرف، LED ، مهتابی و ...

سناریوی خیس شدن پوشال قبل از روشن شدن

کلید لمسی کنترل روشنایی چیست؟

تجهیزات روشنایی از قبیل لامپ، مهتابی، نور مخفی و … با کلید کنترل می شوند. کلید تاچ، نسل جدید تجهیزات کنترل روشنایی است که به کمک مدارات الکترونیکی جریان برق را کنترل می کند.
در این کلیدها فرمان کاربر توسط صفحات تاچ موجود در پشت رویه کلید (از جنس شیشه، چوب یا …) دریافت می شود. مدار فرمان درخواست کاربر را تحلیل و نتیجه را برای مدار قدرت ارسال می کند. مدار قدرت وظیفه قطع و وصل جریان برق را بر عهده دارد. محل های لمس توسط آیکون های نوری بر روی کلید مشخص می شوند. برای روشن و خاموش کردن لامپ های متصل به این کلیدها کافی است آیکون مربوط به لامپ مورد نظر را یکبار لمس کنید. در کلید لمسی ریموتی و کلید لمسی هوشمند علاوه بر صفحات تاچ، روش های کنترل از راه دور نیز در نظر گرفته شده است. کلیدهای لمسی گلدور در انواع بسیار متنوعی براساس جنس رویه، عملکرد، رنگ و طرح آیکون دسته بندی می شوند در ادامه برخی از تنوع های موجود را مشاهده می کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید

نظرات مشتریان ما
آقای نیلچیان
آقای نیلچیانپروژه 8 واحدی اصفهان
ادامه مطلب
درود بر شما تشکر از کیفیت و زیبایی کلیدها. قطعا در پروژه های بعدی نیز از محصولات گلدور استفاده خواهیم کرد.
مهندس میلاد عباس زوج
مهندس میلاد عباس زوجشرکت فنی مهندسی تهران
ادامه مطلب
با توجه به اختلالات اینترنت، برخی از مشکلات در نرم افزار برندهای مختلف مشترک است. اما مزیت شرکت گلدور پشتیبانی عالی و همچنین ذخیره شدن اطلاعات کاربری در سرور است. با این قابلیت پس از نصب مجدد نرم افزار نیازی به انجام دوباره تنظیمات نیست.
مهندس سهرابی
مهندس سهرابیکرج
ادامه مطلب
ازکیفیت محصول و بسته بندی خیلی راضی هستم. طی همکاری 5 ساله با شرکت گلدور و هوشمندسازی چندین پروژه، 3 یا 4عدد کلید دچار مشکل شدند. که با خدمات گارانتی سریع مشکل برطرف شد.
قبل
بعدی
تنوع رنگ و رویه کلیدهای لمسی گلدوِر
انواع کلید لمسی غیرهوشمند کنترل روشنایی

تنوع عملکرد! همه نیازهای شما برآورده می شود

چرا کلیدهای گلدور پرطرفدار هستند؟

در ادامه به بررسی برخی از این تفاوت ها می پردازیم:

نصب در انواع قوطی کلید

کلیدهای برق در دو نوع روکار و توکار عرضه می شوند. کلیدهای گلدور از نوع توکار هستند و برای نصب نیاز به قوطی کلید دارند. قوطی کلیدها استانداردهای متفاوتی دارند که از آن جمله می توان به استاندارد اروپایی و آمریکایی اشاره کرد. تناسب کلیدها با قوطی کلید در نظر گرفته شده برای آن ها ضروری است. این مساله در مورد پروژه های در حال استفاده چالش مهم تری به شمار می آید. کلید لمسی گلدور براساس استاندارد قوطی کلیدهای موجود در بازار ایران طراحی شده است و به راحتی در انواع قطی کلید قابل نصب است.

کلید لمسی سفارشی

کلیدهای گلدور  به صورت کاملا سفارشی قابل تولید هستند. سفارشی سازی ظاهری شامل رنگ رویه و شکل آیکون های کلید می شود. آیکون ها تعیین کننده محل های لمس کلید و همچنین تعداد پل کلید هستند. عملکرد کلیدها نیز کاملا قابل سفارشی سازی است. کافی است در هنگام ثبت سفارش، فانکشن های عملیاتی مورد نظرتان را با ما در میان بگذارید. ما کلید لمسی گلدوِر را مطابق سلیقه و نیاز شما تولید می کنیم! رویه کلید از دو جنس کریستال حرارت دیده و چوب طبیعی تولید می شود. کلید تاچ با رویه کریستال در رنگ های سفید، مشکی و بژ تولید می شود. در کلید تاچ با رویه چوب طبیعی از چوب راش و گردو برای رویه کلید استفاده می شود.

نصب آسان و بی دردسر

 برای استفاده از کلید لمسی گلدوِر کافی است، کلید سنتی را باز کنید و کلید لمسی گلدوِر را جایگزین آن کنید. این کلید در انواع قوطی کلید نصب می شود، اما چنانچه در حال ساخت یا بازسازی پروژه هستید، پیشنهاد می کنیم از قوطی کلیدهای استاندارد عمیق برای نصب کلید لمسی استفاده کنید. این قوطی کلیدها به دلیل عمق بیشتر، فضای مناسبی را جهت نصب در اختیار شما قرار می دهند. در صورت نیاز می توانید همزمان با ثبت سفارش کلید، تعداد قوطی کلید مورد نیاز را نیز سفارش دهید. اما در صورتی که قصد نصب کلید لمسی در ساختمان در حال استفاده دارید، نیازی به  تخریب و تعویض قوطی کلید نیست. به راحتی می توانید کلید سنتی را باز و کلید لمسی گلدوِر را جایگزین کنید.

کلید لمسی هماهنگ با انواع پریز

 عدم هماهنگی کلیدها و پریزها از زیبایی آن ها می کاهد. برای رفع این چالش پیشنهاد ما استفاده از پریزهای مشابه کلید لمسی است. این پریزها با رویه شبه کریستال ماشینکاری شده تولید می شوند. انواع سوکت های برق، تلفن، آنتن و … قابل سفارش هستند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

جدیدترین تکنولوژی تاچ دنیا در کلیدهای گلدور

در ادامه به بیان برخی از سوالات متداول در مورد این کلیدها و پاسخ آن ها می پردازیم. اگر هنوز سوالی برای شما باقی مانده است، کارشناسان گلدور مشتاق شنیدن صدای گرم شما هستند. همین الان با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول
آیا نصب و راه اندازی کلید لمسی گلدور راحت است؟

اساس طراحی محصولات گلدور بر سهولت نصب و استفاده بنا شده است. برای نصب این کلیدها ابتدا برق را قطع کنید. سیم های ورودی و خروجی را به ترمینال های تعیین شده ببندید. سپس کلید را به کمک پیچ های موجود در بسته بندی روی دیوار ثابت کنید. با وصل برق کلید آماده استفاده است.

این کلید برای چه لامپ هایی مناسب است؟

کلیدهای لمسی گلدور برای کنترل انواع لامپ و تجهیزات روشنایی قابل استفاده است. لامپ های کم مصرف، رشته ای، مهتابی و ال ای دی را می توانید با این کلیدها کنترل کنید.

کلید سناریوی GW چه کاربردی دارد؟

اصولا سناریو در سیستم های هوشمند تعریف می شود. اما به منظور کاربری راحت تر کلیدهای تاچ، سناریوی GW برای آن ها در نظر گرفته شده است. به کمک این سناریو می توانید همه پل های کلید را به صورت همزمان روشن یا خاموش کنید.

چه بخش هایی از کلید را می توان سفارشی سازی کرد؟

کلید گلدور توسط متخصصان این شرکت طراحی و تولید شده است. با توجه به اشراف کامل ما به محصول خودمان! همه بخش های کلید قابل سفارشی سازی است. از رنگ رویه و شکل آیکون ها تا عملکرد کلید قابل سفارشی سازی است.

آیا استفاده از کلید لمسی بر میزان مصرف برق موثر است؟

این کلیدها از مدارات الکترونیکی ساخته شده اند و به صورت مداوم در حال مصرف برق هستند. در صورت طراحی نامناسب، میزان مصرف کلیدها زیاد می شود و تاثیر زیادی بر میزان مصرف برق دارند. کلید لمسی گلدور با مصرف توان در حدود 1 وات اثر چندانی بر میزان برق مصرفی شما نخواهد داشت.

قیمت کلید لمسی چقدر است؟

با توجه به تنوع بالای کلیدها، قیمت کلیدها متفاوت است. از جمله عوامل اثرگذار بر قیمت کلیدها می توان به کاربرد، جنس رویه، تعداد پل و حداکثر جریان قابل تحمل هر پل اشاره کرد.

کلیدهای استاندارد گلدوِر 

در راستای تایید کیفیت کلید لمسی می توان به استانداردهای مختلفی اشاره کرد. اگرچه این استانداردها به صورت اختصاصی برای کلید لمسی طراحی نشده اند، اما اخذ این استانداردها نشان از کیفیت قابل اعتماد تجهیزات الکترونیکی دارد. کلید لمسی گلدور با اخذ استانداردهای لازم تاکنون به 4 کشور دنیا صادر شده است. استانداردهای محصولات گلدور را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

استاندارد ROHS

کلید لمسی گلدور با استاندارد حفاظت از محیط زیست

کلیه قطعات مورد استفاده در تولید محصولات گلدوِر استاندارد زیست محیطی منع استفاده از 6 ماده خطرناک برای محیط زیست را اخذ کرده اند.

استاندارد بین المللی CE

استاندارد CE کلید لمسی ساده گلدور

این استاندارد محصولات را از نظر سلامت، امنیت و مضر نبودن برای انسان و طبیعت بررسی می کند و مجوز فروش به کشورهای اتحادیه اروپا را صادر می کند.

استاندارد بین المللی IEC

کلید لمسی گلدور با استاندارد IEC

براساس این استاندارد رله هوشمند گلدور در محدوده ی امواج غیر مضر برای سلامت انسان فعالیت می کند. در برابر نویز ایمن است و نویز مخرب ایجاد نمی کند.

جهت مشاهده استاندارد محصولات گلدوِر کلیک کنید