کلید لمسی کنترل روشنایی گلدور

 • رویه کریستال ضدخش ماشیکاری شده یا چوب طبیعی
 • صفحه لمسی خازنی با حساسیت تنظیم شده و سرعت بالا
 • سازگاری با انواع لامپ های کم مصرف، LED و مهتابی
 • قابل نصب در انواع قوطی کلیدهای سنتی و مدرن
 • قابلیت سفارشی سازی رنگ رویه و آیکون کلید
 • قابل سفارش در انواع 1 پل تا 4 پل و 6 پل و 8 پل
 • کلید سناریوی ALL در مدل های 2 پل و 3 پل
 • نصب آسان بدون نیاز به تغییر سیم کشی و قوطی کلید

کلید لمسی گلدوِر

کلید لمسی کنترل روشنایی چیست؟

کلید لمسی به منظور کنترل تجهیزات روشنایی از قبیل لامپ، مهتابی، نور مخفی و … مورد استفاده قرار می گیرد. کلیدهای سنتی از یک اهرم مکانیکی برای کنترل جریان برق و روشن و خاموش کردن لامپ استفاده می کنند. در کلید لمسی اینکار به کمک مدارات الکترونیکی انجام می شود.

صفحات حساس به لمس قرار گرفته در پشت رویه شیشه ای (یا چوبی) کلید، فرمان های کاربر را دریافت و پس از تفسیر برای مدار قدرت ارسال می کنند. مدار قدرت کلید وظیفه قطع و وصل جریان برق و در نتیجه کنترل روشنایی را بر عهده دارد.

کلیدهای لمسی علاوه بر مدرن کردن دکوراسیون داخلی، به دلیل زیبایی که دارند به عنوان یک المان دکوراتیو برای شما نقش آفرینی می کنند. کلید لمسی در کنار زیبایی، کارایی مناسبی دارد و تجربه خوشایندی را برای شما برجای خواهد گذاشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

کلیدها و پریزها همواره در معرض دیده شدن هستند. بنابراین نقش مهمی در دکوراسیون داخلی بازی می کنند. عدم تناسب کلیدها با رنگ دیوار و یا کاغذ دیواری از زیبایی دکوراسیون شما می کاهد. کلید لمسی گلدوِر در رنگ ها و طرح های متنوع دست شما را برای یک انتخاب درست باز می گذارد. رنگ کلید را متناسب با تم دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید.

علاوه بر این شرکت “خانه هوشمند گلدور” قادر است کلید لمسی با طراحی سفارشی را برای شما تولید کند. کافی است طرح مورد نظر خود را با کیفیت مناسب برای ما ارسال کنید. طراح زندگی خود باشید …

کلید لمسی گلدور چه ویژگی هایی دارد؟

ما در تولید کلید لمسی نهایت دقت و کیفیت را لحاظ کرده ایم. با خیالی راحت کلید لمسی گلدور را انتخاب کنید و سبک زندگی خود را تغییر دهید. برخی از مهم ترین ویژگی های کلیدهای لمسی گلدور عبارتند از:

توان مصرفی پایین

کلید لمسی دارای مدارات الکترونیکی است که همواره در حال مصرف انرژی هستند. بالا بودن توان مصرفی کلید سبب افزایش هزینه برق مصرفی ماهیانه شما خواهد شد. در تولید کلید گلدور از منبع تغذیه SMPS  با طول عمر بالا استفاده شده است. توان مصرفی این کلیدها حدود 0.3 وات است.

تاچ خازنی حساس با سرعت بالا

به منظور کارایی بهتر در طراحی این کلید از صفخات تاچ خازنی استفاده شده است. مهمترین نکته در استفاده از تاچ خازنی، تنظیم حساسیت تاچ است. حساسیت صفحات تاچ کلید لمسی گلدوِر برای استفاده با رویه به ضخامت 4 میلیمتر تنظیم شده است.

سازگاری با لامپ کم مصرف و ال ای دی

امروزه استفاده از لامپ های رشته ای تقریبا منسوخ شده و لامپ های ال ای دی و کم مصرف به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. عملکرد لامپ های نسل جدید با لامپ های رشته ای کاملا متفاوت است. این لامپ ها از منبع تغذیه داخلی به منظور تبدیل ولتاژ بهره می برند. به دلیل تفاوت عملکرد لامپ ها، کنترل آن ها نیز متفاوت است.

کلید لمسی گلدوِر با لامپ های کم مصرف و ال ای دی نیز سازگار است. همچنین برای کنترل انواع مهتابی و لامپ رشته ای نیز می توانید از این کلید بهره ببرید.

نصب در انواع قوطی کلیدها

قبل از خرید کلید لمسی لازم است از هماهنگی کلید با قوطی کلیدها مطمئن شوید. این مساله زمانی که قصد استفاده از کلید در ساختمان های در حال استفاده دارید جدی تر می شود. کلید تاچ گلدوِر با قابلیت نصب در انواع قوطی کلیدها طراحی شده است. فرقی نمی کند پروژه شما در حال ساخت است یا در حال استفاده، کلید لمسی گلدوِر در همه قوطی کلیدها نصب می شود.

آیکون های رنگی جذاب

محل های لمس کلید به وسیله آیکون های نوری مشخص می شوند. این آیکون ها علاوه بر مشخص کردن محل های لمس کلید، یک کارایی دیگر نیز دارند. به کمک این آیکون ها کلید را در تاریکی نیز می توانید به راحتی ببینید. علاوه بر این رنگ نور پس زمینه آیکون ها در زمان های خاموش و روشن بودن کلید تغییر می کند.

کلید لمسی گلدور روی دیوار

جنس و طرح رویه را شما انتخاب می کنید!

در طراحی کلید لمسی گلدوِر به سلیقه و نیاز شما احترام می گذاریم! رویه کلید در دو نوع کریستال حرارت دیده و چوب طبیعی تولید می شود.

 • کلید تاچ با رویه کریستال حرارت دیده ماشینکاری شده در رنگ های سفید، مشکی و بژ تولید می شوند. همچنین قابلیت سفارشی سازی رویه با  رنگ، طرح و آیکون دلخواه شما فراهم شده است. کافی است با ما تماس بگیرید …
 • کلید تاچ با رویه چوب طبیعی، در این مدل ها از چوب راش و گردو برای رویه کلید استفاده می شود.

نگران عدم هماهنگی کلیدها و پریزها نباشید …

اغلب کلیدها و پریزها در کنار هم نصب می شوند. عدم هماهنگی کلیدها و پریزها از زیبایی آن ها می کاهد. برای رفع این چالش پیشنهاد ما به شما استفاده از پریزهای مشابه کلید لمسی است. این پریزها با رویه شبه کریستال ماشینکاری شده تولید می شوند. انواع سوکت های برق، تلفن، آنتن و … قابل سفارش هستند.

کلید لمسی با تعداد پل های متنوع

کلید لمسی کنترل روشنایی گلدوِر در انواع یک پل، دوپل، سه پل، 4 پل ، شش پل و 8 پل تولید می شود. کلیدهای لمسی تبدیل، صلیبی، پرده برقی و کولر آبی نیز به سبد محصولات اضافه شده اند. با توجه به نیازهای فنی و دکوراسیون، کلید لمسی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

کلید سناریوی ALL در مدل های دوپل، سه پل و شش پل

گاهی اوقات می خواهیم همه لامپ ها را به صورت همزمان خاموش یا روشن کنیم. به عنوان مثال هنگام خروج یا ورود به منزل! کلیدهای سنتی را به راحتی می توانید به صورت همزمان خاموش یا روشن کنید. اما این قابلیت در اغلب کلیدهای لمسی وجود ندارد. کلیدهای لمسی دوپل، سه پل و شش پل گلدور دارای کلید سناریوی ALL هستند.

با یک بار لمس این کلید می توانید همه سرخط های متصل به کلید را به صورت همزمان روشن یا خاموش کنید.

کلید لمسی کنترل روشنایی گلدوِر با نصب آسان

یکی از چالش های کاربران کلید لمسی، پیچیدگی نصب و راه اندازی آن هاست. برای استفاده از کلید لمسی گلدوِر کافی است، کلید سنتی را باز کنید و کلید لمسی گلدوِر را جایگزین آن کنید. این کلید در انواع قوطی کلید نصب می شود، اما چنانچه در حال ساخت یا بازسازی پروژه هستید، پیشنهاد می کنیم از قوطی کلیدهای استاندارد عمیق برای نصب کلید لمسی استفاده کنید.

این قوطی کلیدها به دلیل عمق بیشتر، فضای مناسبی را جهت نصب در اختیار شما قرار می دهند. در صورت نیاز می توانید همزمان با ثبت سفارش کلید، تعداد قوطی کلید مورد نیاز را نیز سفارش دهید.

اما در صورتی که قصد نصب کلید لمسی در ساختمان در حال استفاده دارید، نیازی به  تخریب و تعویض قوطی کلید نیست. به راحتی می توانید کلید سنتی را باز و کلید لمسی گلدوِر را جایگزین کنید.

استاندارد کلید لمسی کنترل روشنایی گلدوِر

داشتن استاندارد برای تجهیزات الکترونیکی از جمله کلید لمسی، یک اصل مهم است. این کلیدها می توانند به عنوان یک منبع نویز در شبکه عمل کنند. از سوی دیگر ممکن است کلیدها تحت تاثیر نویز محیط قرار بگیرند. مراجع استاندارد با استفاده از آزمون های ویژه این مساله را مورد ارزیابی قرار می دهند.

با وجود اینکه استاندارد داخلی در این زمینه تدوین نشده است، برخی از استانداردهای بین المللی برای کلیدهای لمسی قابل استناد است. کلید لمسی گلدور موفق به اخذ استانداردهای زیر شده است:

 • استاندارد بین المللی IEC(International Electrotechnical Commission)

این موسسه بین المللی در زمینه تدوین کلیه استانداردهای مرتبط با الکترونیک، الکتریسیته، انتقال نیرو و … فعالیت می کند. کلید لمسی گلدوِر آزمون های استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی تجهیزات وایرلس IEC را با موفقیت گذرانده است.

براساس این استاندارد، کلیدهای لمسی تولیدی گلدوِر، از نویز سایر تجهیزات الکترونیکی متاثر نمی شوند و علاوه بر این، برای سایر تجهیزات نویز مخرب ایجاد نمی کنند. براساس این استاندارد احتمال تداخل در کارکرد این کلید با تجهیزات وایرلس به حداقل ممکن رسیده است.

 • استاندارد CE

آزمون های CE، محصولات را از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار می دهند. محصولاتی که این آزمون ها را با موفقیت پشت سر بگذارند، مجوز فروش در کشور های عضو اتحادیه اروپا را اخذ می کنند. کلید لمسی گلدوِر موفق به اخذ استاندارد CE شده است.

 • گلدوِر دوستدار محیط زیست

کلیه قطعات الکترونیکی استفاده شده در تولید محصولات گلدوِر دارای استاندارد زیست محیطی

Restriction of Hazardous Substances (RoHS) هستند.

تماس با خانه هوشمند گلدور