کلید لمسی هوشمند وای فای با رویه کریستال و طراحی سفارشی

چرا کلید هوشمند گلدور بخریم؟

رویه کریستال ضد خش ماشینکاری شده

تنوع رنگ و گوناگونی بالای محصول نیاز پروژه شما را برطرف می کند

اتصال مستقیم به اینترنت بدون نیاز به دستگاه واسط

نصب و راه اندازی آسان در 2 دقیقه!

استفاده از رله های قدرتمند 7 آمپری جهت کارکرد مطمئن

سفارشی سازی رنگ، رویه و عملکرد کلید متناسب با نیاز کاربر

اپلیکیشن اختصاصی گلدوِر با زبان فارسی

قابل نصب در انواع قوطی کلید ایرانی و اروپایی

قابلیت جابجایی و توسعه پذیری بی نهایت، حتی برای مستاجران

قابل استفاده برای انواع مختلف لامپ روشنایی

قابل استفاده در زیرساخت سنتی، بدون تغییر سیم کشی

یک سال گارانتی تعویض و 9 سال خدمات پس از فروش معتبر

کلید لمسی هوشمند چیست؟

کلید لمسی هوشمند یکی از اجزای خانه هوشمند است که جهت کنترل تجهیزات روشنایی مورد استفاده قرار می گیرد. به کمک این کلیدها می توانید لامپ ها را با موبایل کنترل کنید. جهت دسترسی از راه دور به کمک موبایل، اتصال کلید هوشمند به اینترنت الزامی است. کلید لمسی هوشمند وای فای به صورت مستقل و بدون نیاز به دستگاه مرکزی به اینترنت متصل می شود. از این پس می توانید با ورود به اپلیکیشن خانه هوشمند و لمس آیکون مربوط به کلید، لامپ های خود را روشن و خاموش کنید.

 به بیان ساده می توان کلید لمسی هوشمند را اینگونه معرفی کرد:

” یک جانشین هوشمند برای کلیدهای کنترل روشنایی که لامپ ها را به صورت محلی و از طریق اپلیکیشن  کنترل می کند.”

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید

برخی از نظرات مشتریان

آقای نیلچیان
آقای نیلچیانپروژه 8 واحدی اصفهان
بیشتر بخوانید
درود بر شما تشکر از کیفیت و زیبایی کلیدها. قطعا در پروژه های بعدی نیز از محصولات گلدور استفاده خواهیم کرد.
مهندس میلاد عباس زوج
مهندس میلاد عباس زوجشرکت فنی مهندسی تهران
بیشتر بخوانید
با توجه به اختلالات اینترنت، برخی از مشکلات در نرم افزار برندهای مختلف مشترک است. اما مزیت شرکت گلدور پشتیبانی عالی و همچنین ذخیره شدن اطلاعات کاربری در سرور است. با این قابلیت پس از نصب مجدد نرم افزار نیازی به انجام دوباره تنظیمات نیست.
مهندس سهرابی
مهندس سهرابیکرج
بیشتر بخوانید
ازکیفیت محصول و بسته بندی خیلی راضی هستم. طی همکاری 5 ساله با شرکت گلدور و هوشمندسازی چندین پروژه، 3 یا 4عدد کلید دچار مشکل شدند. که با خدمات گارانتی سریع مشکل برطرف شد.
قبل
بعدی

تنوع رنگ و رویه کلید لمسی هوشمند وای فای گلدور

تنوع عملکرد! همه نیازهای شما برآورده می شود

کلید هوشمند کنترل روشنایی

عملکرد کلید لمسی هوشمند

وظیفه کلید در سیستم  روشنایی، روشن و خاموش کردن لامپ ها با کنترل جریان برق است. کلیدهای مکانیکی با جابجایی یک کنتاکت فلزی این کار را انجام می دهند. اما کلیدهای لمسی با روشی متفاوت جریان برق را کنترل می کنند. ساختار کلید لمسی از دو بخش مدار قدرت و مدار فرمان ساخته می شود.

مدار فرمان وظیفه دریافت دستورات کاربر را بر عهده دارد و وظیفه کنترل جریان بر عهده مدار قدرت کلید است. کلید لمسی هوشمند به دو روش فرامین کاربر را دریافت می کند. روش اول استفاده از صفحه تاچ کلید است که کنترل محلی نامیده می شود. دومین روش دریافت فرمان کاربر، اپلیکیشن خانه هوشمند است. پردازنده فرمان کاربر را به صورت محلی یا از طریق اپلیکیشن دریافت می کند. سپس فرمان تغییر وضعیت را برای مدار قدرت ارسال می کند. مدار قدرت با تغییر وضعیت خروجی، لامپ های متصل به کلید را روشن یا خاموش می کند.

کلید هوشمند همه جا!

از کلید لمسی هوشمند وای فای می توانید برای کنترل روشنایی در انواع ساختمان استفاده کنید. 

ساختمان مسکونی

ساختمان اداری

ساختمان تجاری

مراکز اقامتی

شاخص های انتخاب کلید لمسی هوشمند وای فای گلدور

برخی از شاخص های کلید لمسی هوشمند گلدور که در انتخاب به شما کمک می کند.

کلید لمسی ساده و هوشمند به صورت پیوسته به برق متصل و در حال مصرف برق است. از اینرو به عنوان یک مصرف کننده الکتریکی شناخته می شوند. عدم رعایت استانداردهای طراحی سبب افزایش توان مصرفی کلید می شود. کلید لمسی و هوشمند گلدور مصرف توان کمتر از یک وات دارد.

در تولید کلید لمسی هوشمند گلدوِر از جدیدترین تکنولوژی تاچ موجود در بازار استفاده شده است. حساسیت تاچ خازنی مورد استفاده در این کلیدها برای لمس از روی شیشه به ضخامت 4 میلیمتر تنظیم شده است. کلیدها را می توانید با دست خیس و حتی دستکش استفاده کنید.

از جمله قابلیت های جذاب خانه هوشمند می توان به سناریوهای کنترلی اشاره کرد. با اجرای سناریو، عملیات کنترلی مختلفی به صورت همزمان انجام می شوند. عموما سناریوها به کمک اپلیکیشن فعال می شوند. کلید لمسی و هوشمند گلدور به کلید سناریوی GW مجهز است که به صورت همزمان همه سرخط ها را خاموش و روشن می کند.

زمانی که در خانه حضور دارید بدون نیاز به اینترنت می توانید کلید هوشمند خود را با اپلیکیشن کنترل کنید. 

به راحتی می توانید از طریق اپلیکیشن برای هر یک از کلیدها به تعداد بی شمار سناریو و زمانبندی ایجاد کنید. کافی است 2 دقیقه زمان بگذارید …

فاصله شما تا کنترل هوشمند روشنایی فقط 2 دقیقه است!

یکی از چالش های اصلی سیستم های هوشمند، پیچیدگی نصب و راه اندازی آن هاست. نصب و راه اندازی سیستم های هوشمند نسل قدیم نیاز به دانش فنی و برنامه نویسی دارد. اما کلید لمسی هوشمند را می توانید ظرف مدت 5 دقیقه نصب و راه اندازی کنید. جهت نصب سخت افزاری کافی است سیم ها را به ترمینال های مشخص شده روی کلید متصل کنید. سپس وارد اپلیکیشن شده و همانند اتصال موبایل به شبکه وای فای، کلید را به شبکه وای فای متصل کنید. به دنیای هوشمند خوش آمدید. 

 

کلید لمسی هوشمند را با اپلیکیشن کنترل کنید

کلید لمسی هوشمند گلدور با استانداردهای بین المللی

کلیدهای هوشمند تجهیزات الکترونیکی هستند که استاندارد بودن آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. انتشار امواج الکترومغناطیسی از یک سو و دائم کار بودن کلید لمسی از سوی دیگر، اهمیت استاندارد را بیشتر می کند. کلید لمسی هوشمند گلدور با رعایت استانداردهای طراحی و استفاده از قطعات باکیفیت در تولید محصول توانسته است استانداردهای بین المللی مختلفی را اخذ کند.

استاندارد بین المللی IEC

براساس این استاندارد کلید هوشمند گلدور در محدوده ی امواج غیر مضر برای سلامت انسان فعالیت می کند. در برابر نویز ایمن است و نویز مخرب ایجاد نمی کند.

استاندارد بین المللی CE

این استاندارد محصولات را از نظر سلامت، امنیت و مضر نبودن برای انسان و طبیعت بررسی می کند و مجوز فروش به کشورهای اتحادیه اروپا را صادر می کند.

استاندارد بین المللی ISO

کلیدهای لمسی و سایر محصولات گلدور با گذراندن فرآیندهای استاندارد تست و کنترل کیفیت موفق به اخذ استاندارد کنترل کیفیت ISO 9001 شده اند.

جهت مشاهده استاندارد محصولات گلدوِر کلیک کنید