کلید لمسی هوشمند گلدور

 • رویه کریستال ضد خش ماشینکاری شده

 • قابلیت کنترل انواع لامپ های کم مصرف، ال ای دی و مهتابی

 • ارتباط وایرلس با اینترنت، بدون نیاز به تغییر سیم کشی

 • کلید سناریوی ALL در مدل های دو پل و سه پل

 • تنوع رنگ و قابلیت سفارشی سازی رنگ و آیکون

 • بک لایت نوری دو رنگ جهت زیبایی و دیده شدن بهتر در تاریکی

 • دارای استانداردهای بین المللی CE، IEC و ISO

 • 10 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 • قابلیت نصب در انواع قوطی کلید

کلید لمسی هوشمند وایرلس گلدوِر

کلید لمسی هوشمند گلدوِر چه کاربردهایی دارد؟

کلید لمسی هوشمند علاوه بر افزایش زیبایی محیط، تجربه کاربری لذت بخشی را برای شما فراهم می کند. کلید لمسی هوشمند گلدوِر می تواند تمام نیازهایی که از یک کلید دارید را برآورده کند. این کلید هوشمند قادر است از طریق ارتباط بی سیم یا باسیم (بسته به نیاز مشتری) با نقاط کنترلی شبکه (گِیت وِی و پنل لمسی هوشمند) در ارتباط باشد.

این ارتباط پایه انجام فعالیت های کنترلی کلید هوشمند گلدوِر است. کاربردهای این کلید را می توان به صورت مختصر در جمله زیر بیان کرد:

” یک جانشین هوشمند برای کلیدهای روشنایی معمولی ساختمان که قادر است عملیات کنترلی را به صورت محلی و هم از طریق اپلیکیشن  انجام می دهد”

سیستم روشنایی شما با حضور کلید هوشمند، به سیستم اتوماسیون ساختمان هوشمند متصل شده و شما را قادر می سازد به راحتی آن را کنترل کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید

کلید هوشمند گلدوِر چگونه کار می کند؟

نقش کلید در سیستم های الکتریکی قطع یا وصل کردن جریان برق است. با اتصال جریان  سیستم روشنایی فعال (لامپ ها روشن) و با قطع جریان سیستم روشنایی غیرفعال می شود. کلید معمولی این کار را از طریق باز و بسته کردن یک پلاتین انجام می دهد. کلید هوشمند جریان الکتریکی را از طریق یک رله برقرار می کند. در این سیستم نقش کنترل کننده ارسال سیگنال فعال سازی برای رله است.

هنگام استفاده از کلید لمسی هوشمند گلدوِر کافی است از طریق نرم افزار کاربردی گلدوِر فرمان کنترلی مورد نظرتان (روشن یا خاموش شدن سیستم روشنایی) را ارسال کنید. این فرمان به گِیت وِی رسیده و گِیت وِی با ارسال سیگنال برای کلید هوشمند دستور شما را اجرا می کند.

interior-home-two

کلید هوشمند لمسی گلدوِر چه ویژگی هایی دارد؟

1- قابلیت نصب در قوطی کلیدهای سنتی و مدرن

کلید لمسی هوشمند گلدوِر قابلیت نصب در قوطی کلیدهای سنتی و مدرن را داراست. بنابراین نگران نصب نشدن کلید در قوطی کلیدهای رایج بازار نباشید.

2- ارتباط بی سیم:

این کلید جهت ارتباط با سایر نودها از تکنولوژی ارتباط رادیویی استفاده می کند. بنابراین جهت نصب این کلیدها نیازی به سیم کشی مجدد یا تغییر در سیم کشی ساختمان نیست.

3- توان مصرفی پایین

منبع تغذیه داخلی کلید لمسی هوشمند از طول عمر بالایی برخوردار است و توان مصرفی بسیار پایینی دارد.

4- تنوع بالا و قابلیت سفارشی سازی کلیدها

کلیدهای لمسی و هوشمند گلدور تنوع بالایی دارند. در یک دسته بندی کاربردی شامل کلید تک پل، کلید دوپل، کلید سه پل، کلید 4 پل، کلید لمسی 6پل و 8 پل می شوند. هریک از کلیدهای یاد شده با رنگ رویه و نوع آیکون های متنوع قابل سفارش هستند.

5- صفحه لمسی حساس و با سرعت واکنش بالا

کلید لمسی هوشمند گلدور از تکنولوژی تاچ خازنی بهره می برد. حساسیت این صفحه برای لمس از پشت رویه ای به ضخامت 4 میلیمتر تنظیم شده است.

6- در تاریکی به راحتی کلید را می بینید

کلیدها دارای نور پس زمینه قرمز در هنگام خاموش بودن و نور پس زمینه آبی در هنگام روشن شدن هستند.

7- سازگاری با لامپ کم مصرف و ال ای دی

کلیدهای هوشمند گلدوِر قادرند لامپ های کم مصرف و ال ای دی را نیز کنترل کنند. برای کنترل این لامپ ها نیازی به استفاده از مبدل بار خارجی نیست. به این ترتیب توان مصرفی کلید بسیار کم خواهد بود. همچنین ایراد چشمک زدن در لامپ های مهتابی برطرف شده است.

8- کلید سناریوی ALL در کلیدهای دوپل و سه پل

جهت تجربه کاربری بهتر شما در استفاده از کلید گلدوِر، بر روی کلیدهای دوپل و سه پل هوشمند کلید سناریوی ALL در نظر گرفته شده است. به کمک این کلید می توانید به صورت همزمان سرخط ها را روشن یا خاموش کنید.

9- قابل نصب در قوطی کلیدهای سنتی و مدرن

کلیدهای تاچ هوشمند گلدوِر در قوطی کلیدهای معمولی قابل نصب هستند. اگر در اندیشه تعویض کلیدهای سنتی با کلیدهای مدرن هستید، دیگر نیازی به خرابکاری و تعویض قوطی کلید های قدیمی نیست.

10 – امنیت بسیار بالا در تبادل اطلاعات بین کنترلر و کلید ها

استفاده از ماژول رادیویی پیشرفته و کد گذاری دیتا در طراحی لایه ارتباطی کلید، سبب افزایش قابلیت اطمینان و عملکرد مطمئن این سیستم می شود.

11 – شیشه کریستال ضد خش ماشینکاری شده به عنوان متریال پنل رویه

جنس رویه کلید لمسی هوشمند گلدوِر در انواع مختلف زیر تولید می شود:

 • کلید تاچ هوشمند با رویه شیشه ای در رنگ های متنوع سفید، مشکی و طلایی (قابلیت سفارشی سازی رویه با  رنگ و طرحی شما نیز وجود دارد)
 • کلید تاچ هوشمند با رویه چوبی از جنس چوب راش و چوب گردو

در نگاه اول طراحی زیبای این کلید می تواند تحسین شما را برانگیزد. این کلید قابل سفارشی سازی است. رویه کلید در رنگ های مختلف و با جنس های مختلف ساخته می شوند که براساس نیاز کاربر قابل سفارشی سازی است.

 12- دقت در طراحی ارگونومیک فاصله محلهای لمس کلید ها

محل های لمس به گونه ای در نظر گرفته شده اند که احتمال برخورد انگشت به صورت همزمان به آن ها تقریبا صفر است. نزدیک بودن این فاصله می تواند مشکلاتی برای کاربر در استفاده از این کلیدها به وجود آورد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید

نصب آسان بدون نیاز به یک خط برنامه نویسی …

کلیدهای هوشمند گلدوِر به راحتی قابل نصب و راه اندازی هستند. هوشمندسازی ساختمان در دو حالت کلی انجام می شود:

1- هوشمندسازی ساختمان در حال استفاده

جهت هوشمندسازی ساختمان در حال استفاده کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

 • کلید سنتی را باز کنید و به جای آن کلید لمسی هوشمند را جایگزین کنید
 • جهت معرفی کلید هوشمند به سیستم خانه هوشمند، ابتدا دستگاه گیت وی را راه اندازی کنید. سپس به صورت همزمان کلید هوشمند و صفحه موبایل خود را لمس کنید. پس از مشاهده پیغام شناسایی کلید جدید، دکمه تایید را لمس کنید. به همین راحتی …

به دنیای هوشمند خوش آمدید. از این پس از هر نقطه دنیا قادر خواهید بود به کمک نرم افزار کاربردی تلفن همراه، لامپ متصل به این کلید را خاموش یا روشن کنید.

2- هوشمندسازی ساختمان در حال ساخت

مراحل نصب و راه اندازی کلید لمسی هوشمند در ساختمان در حال ساخت مشابه ساختمان در حال استفاده است. با این تفاوت که به دلیل دسترسی به سیم کشی ساختمان، می توان از نسخه ارتباط با سیم کلید لمسی هوشمند تحت پروتکل RS-485 استفاده کرد.

ارتباط سیمی برای پروژه های بزرگ که فاصله نودهای بین آن ها زیاد است و یا واحدهای دوبلکس و … که از عرشه فولادی در سقف استفاده کرده اند مناسب است. وجود عرشه فولادی باعث تضعیف سیگنال های RF و بروز اختلال در ارتباط بین نودها می شود. هنگام خرید تجهیزات هوشمندسازی ساختمان به نوع ارتباط آن ها توجه کنید.

جهت مشاهده استاندارد محصولات گلدوِر کلیک کنید

کلید لمسی هوشمند گلدوِر چه استانداردهایی دارد؟

 • استاندارد بین المللی IEC(International Electrotechnical Commission)

این موسسه بین المللی در زمینه تدوین کلیه استانداردهای مرتبط با الکترونیک، الکتریسیته، انتقال نیرو و … فعالیت می کند. کلید لمسی هوشمند تولید شده در شرکت طراحان فناوری گلدوِر دارای استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی تجهیزات وایرلس IEC هستند. براساس این استاندارد، کلیدهای هوشمند تولید گلدوِر از سایر تجهیزات نویز نمی گیرند و علاوه بر این، برای سایر تجهیزات نویز مخرب ایجاد نمی کنند.

بنابراین احتمال تداخل در کارکرد کلید لمسی هوشمند گلدوِر و سایر تجهیزات وایرلس به حداقل ممکن رسیده است.

 • استاندارد CE

محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند،  از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار می گیرند. محصولاتی که موفق به کسب نشان CE می شوند مجوز فروش در کشور های اتحادیه اروپا را در کنار سایر محصولات بومی خواهند داشت. کلید لمسی هوشمند شرکت گلدوِر، با الزامات این استاندارد منطبق است.

 • گلدوِر دوستدار محیط زیست

کلیه قطعات الکترونیکی استفاده شده در تولید این کلید دارای استاندارد زیست محیطی

Restriction of Hazardous Substances (RoHS) هستند.

تماس با خانه هوشمند گلدور