کلید لمسی هوشمند گلدور

 • رویه کریستال ضد خش ماشینکاری شده

 • استفاده از رله های قدرتمند 7 آمپری در خروجی
 • ارتباط وایرلس با دستگاه مرکزی، بدون نیاز به تغییر سیم کشی

 • قابل دسترسی از طریق اینترنت و پیامک!
 • کلید سناریوی ALL در مدل های دو پل و سه پل

 • تنوع رنگ و قابلیت سفارشی سازی رنگ و آیکون

 • دارای استانداردهای بین المللی CE، IEC و ISO

 • 10 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 • قابلیت نصب در انواع قوطی کلید

کلید لمسی هوشمند وایرلس گلدوِر

کلید لمسی هوشمند گلدوِر چیست؟

کلید لمسی هوشمند یکی از اجزای خانه هوشمند است که امکان کنترل تجهیزات روشنایی با موبایل را برای شما فراهم می کند. این کلید هوشمند از طریق ارتباط بی سیم یا باسیم (بسته به نیاز مشتری) به دستگاه کنترل مرکزی متصل می شود.

پس از اتصال دستگاه مرکزی به اینترنت، از طریق اپلیکیشن می توانید سیستم های روشنایی را کنترل کنید. به بیان ساده می توان کلید لمسی هوشمند را اینگونه معرفی کرد:

” یک جانشین هوشمند برای کلیدهای کنترل روشنایی که لامپ ها را به صورت محلی و از طریق اپلیکیشن  کنترل می کند.”

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید

آشنایی با عملکرد کلید

وظیفه کلید در سیستم های روشنایی، قطع و وصل جریان برق و در نتیجه روشن و خاموش کردن لامپ هاست.  کلیدهای مکانیکی به کمک یک پلاتین این کار را انجام می دهند. هربار که شاسی کلید را فشار دهید، وضعیت پلاتین تغییر می کند.

کلیدهای لمسی ابزارهای الکترونیکی هستند که با روشی متفاوت جریان برق را کنترل می کنند. بخشی از مدار کلید که وظیفه دریافت دستورات کاربر را بر عهده دارد مدار فرمان نامیده می شود. بخش دیگری از کلید که وظیفه کنترل جریان را بر عهده دارد، مدار قدرت نامیده می شود. فرمان های کاربر توسط مدار فرمان دریافت و سیگنال متناسب برای مدار قدرت ارسال می شود. ارسال این سیگنال سبب تغییر وضعیت خروجی کلید می شود. کلید لمسی هوشمند علاوه بر دریافت فرمان به صورت محلی، از طریق اپلیکیشن نیز قابل دسترسی و کنترل است.

با ورود به اپلیکیشن و لمس صفحه موبایل می توانید وضعیت کلیدها را تغییر دهید.  فرمان صادر شده توسط شما از طریق اینترنت (یا پیامک) برای گیت وی ارسال می شود. سپس گِیت وِی فرمان شما را برای کلید هوشمند ارسال و نهایتا دستور شما را اجرا می کند.

کلید لمسی هوشمند گلدور با کنترل از طریق اپلیکیشن

ویژگی های کلید هوشمند لمسی گلدوِر 

1- رویه کریستال ضد خش ماشینکاری شده

آن چیزی که شما از کلید می بینید صفحه ای شیشه ای با آیکون های نوری جذاب است. ماشینکاری اطراف رویه کلید را از یکنواختی خارج کرده است. ضد خش بودن رویه خیال شما را از زیبایی کلید در دراز مدت راحت می کند. 

2- ارتباط بی سیم

این کلید جهت ارتباط با سایر نودهای خانه هوشمند از تکنولوژی ارتباط رادیویی استفاده می کند. با توجه به ارتباط بی سیم بین کلید و دستگاه کنترل مرکزی نیازی به تغییر سیم کشی نخواهید داشت.

3- توان مصرفی پایین

 کلید لمسی به صورت پیوسته در حال کار است. چنانچه توان مصرفی کلید بالا باشد هزینه گزافی را به قبض برق شما اضافه می کند. کلید لمسی هوشمند گلدور با توان مصرفی 0.15 وات طراحی شده است. یعنی روزانه 3.6 وات و در طول یک ماه حدود 100 وات توان مصرف می کند.

4- تنوع بالا و قابلیت سفارشی سازی کلیدها

کلیدهای لمسی و هوشمند گلدور تنوع بالایی دارند. کلیدهای تک پل، دوپل، سه پل، 4 پل، 6 پل و 8 پل در کنار کلید تبدیل و صلیبی. به این جمع کلید پرده برقی و ترموستات را نیز اضافه کنید. همه کلیدها در رنگ های مشکی، سفید و بژ موجود هستند. علاوه بر این ما قادر هستیم کلید هوشمند با رنگ و آیکون دلخواه شما تولید کنیم.

5- صفحه لمسی حساس سریع

کلید لمسی هوشمند گلدور از تکنولوژی تاچ خازنی بهره می برد. صفحات تاچ خازنی سرعت عمل بالایی دارند. حساسیت این صفحات متناسب با جنس و ضخامت رویه تنظیم شده است.

6- کلید سناریوی ALL در کلیدهای دوپل و سه پل

 برای کلیدهای دوپل و سه پل هوشمند کلید سناریوی ALL در نظر گرفته شده است. به کمک این کلید می توانید به صورت همزمان همه سرخط ها را روشن یا خاموش کنید.

7- قابل نصب در انواع قوطی کلید

کلیدهای تاچ هوشمند گلدوِر را می توانید در انواع قوطی کلید نصب کنید. برای جایگزینی کلیدهای سنتی با کلیدهای مدرن،  نیازی به تخریب و تعویض قوطی کلید نخواهید داشت.

8 – تبادل اطلاعات بین کنترلر و کلید ها با امنیت بالا

در طراحی لایه ارتباطی کلید لمسی هوشمند گلدور از ماژول رادیویی پیشرفته و کد گذاری دیتا استفاده می شود. علاوه بر این جهت دسترسی به کلیدها از طریق نرم افزار لازم است ابتدا تلفن همراه به صورت سخت افزاری با سیستم هماهنگ شود. در نظر گرفته شدن این موارد و برخی ملاحظات امنیتی دیگر، تبادل اطلاعات را کاملا ایمن کرده است.

9- دسترسی به کلیدها بدون نیاز به اینترنت!

زمانی که در منزل حضور دارید، بدون نیاز به اینترنت با روشن کردن وای فای گوشی می توانید به گیت وی متصل شده و کلیدها را کنترل کنید. دستگاه کنترل مرکزی گلدور قابلیت ارتباط از طریق پیامک را نیز برای کاربر فراهم می کند. زمانی که بیرون از منزل هستید چنانچه به هر دلیلی ارتباط شما با اینترنت قطع باشد، درخواست های شما از طریق پیامک برای گیت وِی ارسال می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید

نصب آسان بدون نیاز به یک خط برنامه نویسی …

کلیدهای هوشمند گلدوِر به راحتی قابل نصب و راه اندازی هستند. هوشمندسازی ساختمان در دو حالت کلی انجام می شود:

1- هوشمندسازی ساختمان در حال استفاده

جهت هوشمندسازی ساختمان در حال استفاده کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

 • کلید سنتی را باز کنید و به جای آن کلید لمسی هوشمند را جایگزین کنید
 • جهت معرفی کلید هوشمند به سیستم خانه هوشمند، ابتدا دستگاه گیت وی را راه اندازی کنید. سپس به صورت همزمان کلید هوشمند و صفحه موبایل خود را لمس کنید. پس از مشاهده پیغام شناسایی کلید جدید، دکمه تایید را لمس کنید. به همین راحتی …

به دنیای هوشمند خوش آمدید. از این پس از هر نقطه دنیا قادر خواهید بود به کمک نرم افزار کاربردی تلفن همراه، لامپ متصل به این کلید را خاموش یا روشن کنید.

2- هوشمندسازی ساختمان در حال ساخت

مراحل نصب و راه اندازی کلید لمسی هوشمند در ساختمان در حال ساخت مشابه ساختمان در حال استفاده است. با این تفاوت که به دلیل دسترسی به سیم کشی ساختمان، می توان از نسخه ارتباط با سیم کلید لمسی هوشمند تحت پروتکل RS-485 استفاده کرد.

ارتباط سیمی برای پروژه های بزرگ که فاصله نودهای بین آن ها زیاد است و یا واحدهای دوبلکس و … که از عرشه فولادی در سقف استفاده کرده اند مناسب است. وجود عرشه فولادی باعث تضعیف سیگنال های RF و بروز اختلال در ارتباط بین نودها می شود. هنگام خرید تجهیزات هوشمندسازی ساختمان به نوع ارتباط آن ها توجه کنید.

جهت مشاهده استاندارد محصولات گلدوِر کلیک کنید

کلید لمسی هوشمند گلدوِر چه استانداردهایی دارد؟

 • استاندارد بین المللی IEC(International Electrotechnical Commission)

این موسسه بین المللی در زمینه تدوین کلیه استانداردهای مرتبط با الکترونیک، الکتریسیته، انتقال نیرو و … فعالیت می کند. کلید لمسی هوشمند تولید شده در شرکت طراحان فناوری گلدوِر دارای استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی تجهیزات وایرلس IEC هستند. براساس این استاندارد، کلیدهای هوشمند تولید گلدوِر از سایر تجهیزات نویز نمی گیرند و علاوه بر این، برای سایر تجهیزات نویز مخرب ایجاد نمی کنند.

بنابراین احتمال تداخل در کارکرد کلید لمسی هوشمند گلدوِر و سایر تجهیزات وایرلس به حداقل ممکن رسیده است.

 • استاندارد CE

محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند،  از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار می گیرند. محصولاتی که موفق به کسب نشان CE می شوند مجوز فروش در کشور های اتحادیه اروپا را در کنار سایر محصولات بومی خواهند داشت. کلید لمسی هوشمند شرکت گلدوِر، با الزامات این استاندارد منطبق است.

 • گلدوِر دوستدار محیط زیست

کلیه قطعات الکترونیکی استفاده شده در تولید این کلید دارای استاندارد زیست محیطی

Restriction of Hazardous Substances (RoHS) هستند.