راهنمای نصب و راه اندازی خانه هوشمند

ضمن تشکر از خرید شما، به شما تبریک می گوییم که با انتخاب یک محصول به روز و با کیفیت عصر جدیدی از زندگی هوشمندانه و مدرن را آغاز کرده اید.

چنانچه قصد نصب و راه اندازی خانه هوشمند گلدوِر را دارید می توانید به کاتالوگ های قرار داده شده در داخل بسته بندی محصولات مراجعه کنید. اما اگر به هر دلیلی امکان استفاده از بروشورها برای شما فراهم نیست یا اطلاعات شما از دست رفته است، می توانید در این بخش سایت کلیه اطلاعات مربوط به نصب و راه اندازی خانه هوشمند گلدوِر را دانلود و از آن استفاده کنید.

 

راهنمای نصب کلید لمسی و کلید لمسی هوشمند

هدف ما در گلدور تولید محصولاتی است که به راحتی قابل نصب و راه اندازی باشند. کلیه محصولات گلدور به گونه ای طراحی شده اند که در کمترین زمان ممکن توسط کاربر قابل نصب و راه اندازی هستند.

راهنمای نصب کلید لمسی و هوشمند

راهنمای نصب کلید لمسی وای فای

کلید لمسی هوشمند وای فای گلدور با قابلیت اتصال مستقیم به مودم و کنترل از طریق اپلیکیشن موبایل. نصب وراه اندازی کلید وای فای تنها 5 دقیقه از شما زمان می گیرد. کلیه مراحل نصب و راه اندازی به صورت کامل در راهنمای نصب بیان شده است.

اگر در روند نصب و راه اندازی تجهیزات خانه هوشمند گلدور با مشکل مواجه شدید، ما در کنار شما هستیم. همکاران فنی ما آماده راهنمایی شما هستند. کافی است با ما تماس بگیرید.