پنل لمسی خانه هوشمند

پنل لمسی خانه هوشمند، یک کنترل کننده متمرکز است که امکان کنترل کلیه بخش های خانه هوشمند از یک نقطه را فراهم می کند. این دستگاه در کنار کارایی بالا و طراحی زیبا، قابل سفارشی سازی مطابق با نیاز مصرف کننده است. این پنل در اندازه های مختلف و با قاب های متنوع (سفارشی) تولید و در داخل خانه هوشمند نصب می شود.

جهت دریافت مشاوره و خرید محصول با ما تماس بگیرید …

جایگاه پنل لمسی خانه هوشمند در اتوماسیون خانه هوشمند کجاست؟

بر اساس توپولوژی شبکه خانه هوشمند گلدوِر پنل لمسی خانه هوشمند در لایه سوم شبکه  قرار می گیرد. این پنل هوشمند مجهز به نرم افزار کاربردی گلدوِر است و امکان انجام کلیه عملیات کنترلی را برای کاربر فراهم می کند. این پنل می تواند در فاصله 20 تا 25 متری از گیت وِی نصب شده و بدون نیاز به اینترنت یا سیم کارت، عملیات کنترلی را انجام دهد.

پنل لمسی هوشمند

پنل لمسی خانه هوشمند گلدوِر چگونه کار می کند؟

پس از اعمال هر دستور کنترلی توسط کاربر، دستورات مورد نظر کدگذاری شده و از طریق ارتباط wifi به گیت وی ارسال می شود. لازم به ذکر است ارتباط پنل لمسی با گیت وی نیازی به اینترنت ندارد و تنها با استفاده از ارتباط بی سیم برقرار می شود.

گیت وی پس از دریافت دستور کنترلی جدید از کاربر (از طریق پنل لمسی خانه هوشمند یا اپلیکیشن)، دستورات را به نودهای عمل کننده ارسال می کند. پس از دریافت پیغام انجام عملیات موردنظر، پیامی مبنی بر اجرای دستور به پنل ارسال می شود. کاربر می تواند از طریق پنل روند اجرای دستور کنترلی را بررسی کند.

پنل لمسی خانه هوشمند چه کاربردی دارد؟

براساس جایگاه تعریف شده برای پنل لمسی در اتوماسیون خانه هوشمند، این پنل می تواند در کلیه ساختمان های مجهز به سیستم خانه هوشمند گلدوِر نصب شود و هیچ محدودیتی برای کاربرد آن وجود ندارد.

بیشترین کاربرد پنل لمسی هوشمند در مکان هایی است که افراد مختلف قصد انجام کنترل بر روی سیستم خانه هوشمند را دارند.

به عنوان مثالی از کاربرد این پنل می توان به نصب پنل در اتاق های هتل و مراکز تجاری اشاره کرد. در این مکان ها به دلیل تغییر شیفت های کاری یا ساکنین مجموعه، می توان از پنل لمسی هوشمند به عنوان کنترل کننده متمرکز استفاده کرد.

نصب و راه اندازی سریع و بی دردسر

ما در خانه هوشمند گلدوِر همواره سعی می کنیم محصولاتی تولید کنیم که کاربر به راحتی بتواند از آن ها استفاده کند. نصب پنل لمسی هوشمند گلدوِر بسیار راحت است. این پنل جهت نصب نیاز به یک قوطی کلید(سنتی یا استاندارد) دارد. همچنین داخل قوطی کلید یک خط برق شهر (فاز و نول) باید وجود داشته باشد.

جهت نصب دستگاه بر روی دیوار، نیاز است دو سوراخ به کمک دریل ایجاد کنید. نگران اندازه گیری محل سوراخ ها نباشید چون شابلون مخصوص محل سوراخ ها در داخل بسته بندی پنل قرار داده شده است. کافی است شابلون را روی دیوار قرا دهید و محل های مشخص شده را سوراخ کنید. سپس سیم ها را متصل کرده و پنل لمسی را در محل خود ثابت کنید.

جهت راه اندازی نرم افزار کاربردی خانه هوشمند کار راحتی دارید. گیت وی را به نرم افزار کاربردی خانه هوشمند معرفی کنید. به همین راحتی… دفترچه راهنمای پنل لمسی هوشمند گلدوِر حاوی اطلاعات کامل و روش نصب پنل لمسی خانه هوشمند است.

جهت مشاهده استانداردهای محصولات گلدوِر کلیک کنید ….

محصولات گلدوِر چه استانداردهایی دارند؟

  • استاندارد بین المللی IEC(International Electrotechnical Commission)

این موسسه بین المللی در زمینه تدوین کلیه استانداردهای مرتبط با الکترونیک، الکتریسیته، انتقال نیرو و … فعالیت می کند. پنل دیواری خانه هوشمند تولید شده در شرکت طراحان فناوری گلدوِر دارای استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی تجهیزات وایرلس IEC هستند. براساس این استاندارد، محصولات تولیدی گلدوِر از سایر تجهیزات نویز نمی گیرند و علاوه بر این، برای سایر تجهیزات نویز مخرب ایجاد نمی کنند.

  • استاندارد CE

محصولاتی که واجد دریافت نشان CE می‌شوند،  از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار می گیرند. محصولاتی که موفق به کسب نشان CE می شوند مجوز فروش در کشور های اتحادیه اروپا را در کنار سایر محصولات بومی خواهند داشت. پنل لمسی هوشمند گلدوِر موفق به اخذ استاندارد CE شده است.

  • گلدوِر دوستدار محیط زیست

کلیه قطعات الکترونیکی استفاده شده در تولید محصولات گلدوِر دارای استاندارد زیست محیطی

Restriction of Hazardous Substances (RoHS) هستند.