کلید لمسی هوشمند وای فای گلدور با طراحی سفارشی

کلید گلدور؟ چرا که نه!

• ارتباط مستقیم با اینترنت بدون نیاز به دستگاه واسط

• نصب راحت در انواع قوطی کلیدهای استاندارد ایرانی و اروپایی

• سناریوی GW جهت کنترل همزمان همه سرخط ها

• اتصال بی سیم به اینترنت بدون نیاز به تغییر سیم کشی

• رویه کریستال گرمادیده یا چوب طبیعی ماشینکاری شده

• قابلیت سفارشی سازی رنگ و آیکون های کلید متناسب با نیاز کاربر

• صفحه لمسی خازنی با حساسیت تنظیم شده و سرعت بالا

• سازگاری با انواع لامپ های کم مصرف، LED ، مهتابی و ...

• تنوع بالای محصول در انواع یک پل تا 10 پل، کلید تبدیل، صلیبی و ...

کلید لمسی هوشمند وای فای چیست؟

کلید لمسی هوشمند امکان کنترل تجهیزات روشنایی از طریق اپلیکیشن موبایل را به شما می دهد. جهت کنترل روشنایی با موبایل از بیرون خانه لازم است ارتباط کلیدها با اینترنت برقرار شود.

در نسخه های قدیمی یک دستگاه کنترل مرکزی وظیفه اتصال کلیدها به اینترنت را بر عهده داشت. اما کلید لمسی هوشمند وای فای بدون نیاز به دستگاه جانبی به اینترنت متصل می شود. ارتباط این کلیدها با اینترنت و موبایل از طریق امواج وای فای برقرار می شود. به راحتی می توانید این کلیدها را جایگزین کلیدهای سنتی کنید و از زندگی به سبک مدرن لذت ببرید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس بگیرید

تنوع رنگ و رویه کلید لمسی هوشمند وای فای گلدور

تنوع عملکرد کلید لمسی هوشمند گلدور

انواع کلید لمسی هوشمند وای فای کنترل روشنایی

چرا کلید هوشمند مستقل

اتصال کلید لمسی هوشمند وای فای به اینترنت بدون نیاز به هیچ دستگاه واسطی انجام می شود. از اینرو این کلیدها را مستقل نامند. در مقایسه با سایر کلیدهای هوشمند می توان برای کلیدهای مستقل مزایایی را بیان کرد که در ادامه به آن پرداخته ایم.

نصب و راه اندازی آسان

 عموما نصب و راه اندازی سیستم های هوشمند نیاز به دانش تخصصی دارد. کلید هوشمند مستقل را می توانید به راحتی نصب کنید. کافی است سیم ها را به ترمینال های پشت کلید وصل کنید. پس از وصل برق و روشن کردن وای فای گوشی، وارد اپلیکیشن خانه هوشمند شوید. افزودن نود جدید را بزنید و مراحل را طبق راهنمایی اپلیکیشن انجام دهید. حداکثر 3 دقیقه زمان نیاز دارید تا کلید شما به اینترنت متصل شود.

عدم نیاز به دستگاه واسط

نسل قدیم کلیدهای هوشمند برای اتصال به اینترنت از یک دستگاه واسط استفاده می کردند. با استفاده از کلید لمسی هوشمند وای فای دیگر نیازی به دستگاه واسط نخواهید داشت. با حذف دستگاه واسط از سیستم خانه هوشمند، در هزینه های شما صرفه جویی می شود. علاوه براین در سیستم سنتی با از کارافتادن دستگاه واسط، سیستم غیرفعال می شود. از کارافتادن یک کلید مستقل هیچ تاثیری بر روی سایر نودها ندارد.

توسعه پذیری بی نهایت

استفاده از کلید لمسی هوشمند وای فای دست شما را برای هرگونه تغییرات در آینده باز می گزارد. این کلیدها را می توانید در کنار رله های هوشمند به منظور کنترل بخش های بیشتری از ساختمان مورد استفاده قرار دهید.هر زمان که اراده کنید می توانید بر تعداد کلیدهای هوشمند منزل خود بیفزایید. تنها محدودیتی که ممکن است وجود داشته باشد، تعداد نود قابل اتصال به مودم است که با ارتقا مودم یا اضافه کردن مودم برطرف می شود.

کلید لمسی هوشمند وای فای سفارشی

شکی نیست که کلید لمسی می تواند به عنوان یک المان جذاب در دکوراسیون داخلی نقش ایفا کند. کلید لمسی هوشمند وای فای در رنگ های متنوع توسط تولیدکنندگان مختلف روانه بازار شده است. با این وجود استفاده از کلید لمسی با طراحی سفارشی گزینه بسیار جذابی است. ما در شرکت خانه هوشمند گلدور قادریم محصولاتمان را برای شما سفارشی سازی کنیم.

کلید لمسی هوشمند وای فای با هر طرحی که شما بخواهید برای شما تولید می شود. امکان سفارشی سازی بر روی رنگ، آیکون، طرح روی شیشه و حتی عملکرد کلیدها وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات سفارشی با واحد فروش گلدور تماس بگیرید.

کلیدهای لمسی از مدارات الکترونیکی برای کنترل جریان برق استفاده می کنند. ساختار مداری کلید لمسی به دو بخش فرمان و قدرت تقسیم می شود. وظیفه اصلی کنترل جریان با مدار قدرت و بر عهده رله هاست. از اینرو جریان قابل تحمل توسط رله ها محدودیت کلیدها را تعیین می کند.

در تولید کلید لمسی هوشمند وای فای گلدور از رله های 7 آمپری استاندارد استفاده می شود. با این وجود خیال شما از عملکرد مطمئن کلید راحت خواهد شد.

همچنین انواع کلید هوشمند high power قادرند جریان های تا 16 آمپر را نیز تحمل کنند.

مدار قدرت قدرتمند

کلیدهای استاندارد گلدور

در راستای تایید کیفیت کلید لمسی می توان به استانداردهای مختلفی اشاره کرد. اگرچه این استانداردها به صورت اختصاصی برای کلید لمسی طراحی نشده اند، اما اخذ این استانداردها نشان از کیفیت قابل اعتماد تجهیزات الکترونیکی دارد. کلید لمسی گلدور با اخذ استانداردهای لازم تاکنون به 4 کشور دنیا صادر شده است. استانداردهای محصولات گلدور را می توانید در ادامه مشاهده کنید

استاندارد ROHS

کلیه قطعات مورد استفاده در تولید محصولات گلدوِر استاندارد زیست محیطی منع استفاده از 6 ماده خطرناک برای محیط زیست را اخذ کرده اند.

استاندارد بین المللی CE

این استاندارد محصولات را از نظر سلامت، امنیت و مضر نبودن برای انسان و طبیعت بررسی می کند و مجوز فروش به کشورهای اتحادیه اروپا را صادر می کند.

استاندارد بین المللی IEC

براساس این استاندارد رله هوشمند گلدور در محدوده ی امواج غیر مضر برای سلامت انسان فعالیت می کند. در برابر نویز ایمن است و نویز مخرب ایجاد نمی کند.