رد کردن لینک ها

کلید لمسی هوشمند گلدوِر چه کاربردهایی دارد؟

کلید لمسی هوشمند گلدوِر می تواند تمام نیازهایی که از یک کلید دارید را برآورده کند. این کلید هوشمند قادر است از طریق ارتباط رادیویی (RF) با نقاط کنترلی شبکه (گِیت وِی و پنل لمسی هوشمند) در ارتباط باشد.

این ارتباط رادیویی پایه انجام فعالیت های کنترلی کلید هوشمند گلدوِر است. کاربردهای این کلید را می توان به صورت مختصر در جمله زیر بیان کرد:

” یک جانشین هوشمند برای کلیدهای روشنایی معمولی ساختمان که همه فعالیت های کلید معمولی را از طریق اینترنت اشیا انجام می دهد”

سیستم روشنایی شما با حضور کلید هوشمند گلدوِر، به سیستم اتوماسیون ساختمان هوشمند متصل شده و شما را قادر می سازد به راحتی آن را کنترل کنید.

کلید لمسی هوشمند ایرانی

کلید هوشمند گلدوِر چگونه کار می کند؟

نقش کلید در سیستم های الکتریکی قطع یا وصل کردن جریان الکتریکی است. با اتصال جریان الکتریکی سیستم روشنایی فعال (لامپ ها روشن) و با قطع جریان الکتریکی سیستم روشنایی غیرفعال می شود.

کلید معمولی این کار را از طریق باز و بسته کردن یک پلاتین انجام می دهد. کلید هوشمند جریان الکتریکی را از طریق یک رله برقرار می کند. در این سیستم نقش کنترل کننده ارسال سیگنال فعال سازی برای رله است.

هنگام استفاده از کلید لمسی هوشمند گلدوِر کافی است از طریق نرم افزار کاربردی گلدوِر فرمان کنترلی مورد نظرتان (روشن یا خاموش شدن سیستم روشنایی) را ارسال کنید. این فرمان به گِیت وِی رسیده و گِیت وِی با ارسال سیگنال برای کلید هوشمند دستور شما را اجرا می کند.

کلید لمسی هوشمند گلدوِر

کلید هوشمند لمسی گلدوِر چه ویژگی هایی دارد؟

1- ارتباط بی سیم:

این کلید جهت ارتباط با سایر نودها از تکنولوژی ارتباط رادیویی استفاده می کند. بنابراین جهت نصب این کلیدها نیازی به سیم کشی مجدد یا تغییر در سیم کشی ساختمان نیست.

2- توان مصرفی پایین

منبع تغذیه داخلی این کلید به گونه ای طراحی شده که از طول عمر بالایی برخوردار است و توان مصرفی بسیار پایینی دارد.

3- صفحه لمسی حساس و با سرعت واکنش بالا

صفحه لمسی این کلید با استفاده از تکنولوژی تاچ خازنی (تکنولوژی مورد استفاده در گوشی های موبایل لمسی) طراحی گردیده. حساسیت این صفحه برای لمس از پشت رویه ای به ضخامت 4 میلیمتر تنظیم شده است بطوری که با کوچکترین لمس انگشت دست (حتی دست کودکان) واکنش نشان دهد.

4- در تاریکی به راحتی کلید را می بینید

کلیدها به گونه ای طراحی شده اند که دارای نور پس زمینه قرمز در هنگام خاموش بودن و نور پس زمینه آبی در هنگام روشن شدن هستند.

کلید لمسی هوشمند 4 پل طلایی

5- سازگاری با لامپ کم مصرف و ال ای دی

کلیدهای هوشمند گلدوِر به گونه ای طراحی شده اند که قادرند لامپ های کم مصرف و ال ای دی را نیز کنترل کنند. برای کنترل این لامپ ها نیازی به استفاده از مبدل بار خارجی که در سایر کلید های لمسی مرسوم است نمیباشد، این بدان معناست که مصرف انرژی داخلی کلید بسیار کم خواهد بود. همچنین ایراد چشمک زدن در لامپ های مهتابی برطرف شده است.

6- قابل نصب در قوطی کلیدهای سنتی و مدرن

کلیدهای تاچ هوشمند گلدوِر به گونه ای طراحی شده اند که در قوطی کلیدهای معمولی قابل نصب هستند. اگر در اندیشه تعویض کلیدهای سنتی با کلیدهای مدرن هستید، دیگر نیازی به خرابکاری و تعویض قوطی کلید های قدیمی نیست.

7 – امنیت بسیار بالا در تبادل اطلاعات بین کنترلر و کلید ها

استفاده از ماژول رادیویی پیشرفته و کد گذاری دیتا در طراحی لایه ارتباطی کلید، سبب افزایش قابلیت اطمینان و عملکرد مطمئن این سیستم می شود.

8 – شیشه کریستال ضد خش ماشینکاری شده به عنوان متریال پنل رویه

جنس رویه کلید لمسی هوشمند گلدوِر در انواع مختلف زیر تولید می شود:

-کلید تاچ هوشمند با رویه شیشه ای در رنگ های متنوع سفید، سیاه و طلایی (قابلیت سفارشی سازی رویه با  رنگ و طرحی شما نیز وجود دارد)

-کلید تاچ هوشمند با رویه چوبی از جنس چوب راش و چوب گردو

کلید لمسی هوشمند زیبا

در نگاه اول طراحی زیبای این کلید می تواند تحسین شما را برانگیزد. این کلید قابل سفارشی سازی است. رویه کلید در رنگ های مختلف و با جنس های مختلف ساخته می شوند که براساس نیاز کاربر قابل سفارشی سازی است.

 9- دقت در طراحی ارگونومیک فاصله محلهای لمس کلید ها

محل های لمس به گونه ای در نظر گرفته شده اند که احتمال برخورد انگشت به صورت همزمان به آن ها تقریبا صفر است. نزدیک بودن این فاصله می تواند مشکلاتی برای کاربر در استفاده از این کلیدها به وجود آورد.

کلید لمسی هوشمند گلدوِر چه استانداردهایی دارد؟

  • استاندارد بین المللی IEC(International Electrotechnical Commission)

این موسسه بین المللی در زمینه تدوین کلیه استانداردهای مرتبط با الکترونیک، الکتریسیته، انتقال نیرو و … فعالیت می کند.

کلید لمسی هوشمند تولید شده در شرکت طراحان فناوری گلدوِر دارای استاندارد سازگاری الکترومغناطیسی تجهیزات وایرلس IEC هستند. براساس این استاندارد، کلیدهای هوشمند تولید گلدوِر از سایر تجهیزات نویز نمی گیرند و علاوه بر این، برای سایر تجهیزات نویز مخرب ایجاد نمی کنند.

بنابراین احتمال تداخل در کارکرد کلید لمسی هوشمند گلدوِر و سایر تجهیزات وایرلس به حداقل ممکن رسیده است.

  • استاندارد CE

محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند،  از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گرفته و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود. محصولاتی که موفق به کسب نشان CE می شوند مجوز فروش در کشور های اتحادیه اروپا را در کنار سایر محصولات بومی خواهند داشت. کلیدهای لمسی هوشمند محصول شرکت گلدوِر، الزامات این استاندارد را پاس کرده اند.

  • گلدوِر دوستدار محیط زیست:

کلیه قطعات الکترونیکی استفاده شده در تولید این کلید دارای استاندارد زیست محیطی

Restriction of Hazardous Substances (RoHS) هستند.

  • گواهی ساختمان سبز

محصولات تولیدی این شرکت بواسطه سناریو های قابل تعریف جهت صرفه جویی، اندازه گیری و نمایش مقدار مصرف انرژی، شامل نماد Green Building میشوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول کلیک کنید
بازگشت به بالای صفحه